Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha a suliban...

Mit csináljak ha a suliban jön meg?

Figyelt kérdés
Még nem menstruálok, de már nagyon kevés idő kérdése.. Attól tartok , hogy az iskolában fog megjönni. Az osztálytársaim szerint legelőször olyan sok a vér, hogy az alsónemű teljesen átázik, sőt a nadrágon is meglátszik. Állítólag ki kell kérezni a WCre, de hogy tudjam a betétet észrevétlenül vinni.. Vagy ha nem enged ki a tanár?
2008. máj. 28. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek jön elsőre sok vér. Nekem pl nagyon kevés volt. Ha nem enged ki a tanár, megmondod, hogy rosszul érzed magad, és mindjárt hányni fogsz. (De mondhatot azt is, hogy úgy érzed, problémád van... csak az túl egyértelmű az osztály előtt). Meg az sem biztos, hogy ülve észreveszed, lehet, hogy csak akkor, amikor szünet kezdetekor felállsz. Készíts a táskádba papírzsepibe csomagolt vékony betétet, azt észrevétlenül kiviheted... csak az látszik, hogy papírzsepit raksz a zsebedbe. Aztán, ha nem elég a vékony, akkor szünetben már észrevétlenebbül vihetsz vastagabbat, hiszen nem azzal lesznek elfoglalva a többiek, hogy te mit csinálsz.
2008. máj. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sszia! Először is, elvileg fáj a hasad előtte! Érezni, hogy máshol fáj.. először is lent fáj, meg olyan görcsölő.. másodszor, tedd bele a zsebedbe :) Senki nem fogja látni, vagy akár vidd ki magaddal a pulcsidat, és akkor abba is belefoghatod.. Ha nem enged ki, mondd meg, h vészhelyzet van, nagyon hányingered van...

Ne izgulj, reméljük érezni fogod jóval előtte! Amúgy mikor már fáj a hasad, és egy kis barna is van pl., vagy épp h egy picit véres, már akkor is beteheted a betétet, és akkor így már a legelején megoldod..

2008. máj. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha úgy gondolod hogy nemsokára meg fog jönni, akkor talán elkezdhetnél tisztasági betétet használni, van sokféle nézz körül, és akkor ha megjön az felfogja és nem ázik el a bugyid, de ha mégis, akkor legyen a táskádban egy csere mindig, illetve betétet is tarts benne, hogy ha kell akkor legyen.

Nekem is kevés volt először, szinte alig, szóval nem tuti hogy sok lesz elsőre. És az sem biztos, hogy észreveszed, csak mondjuk ha mész pisilni hogy olyan lett a tisztasági betét. A betétet meg tedd a zsebedba, vagy pl a munkahelyen náluk az egyik lánynak van egy kis pipere tatyója, ami alig nagyobb mint a betét, akár pénztárcának is lehetne nézni, szóval ő abban viszi ki ha kell neki. Nekem fel sem tűnt, csak mikor egyszer visszajött a WCről és mondta, hogy tök hülye mert elfelejtett cserélni és akkor magáhozz vette a kis tatyót.

2008. máj. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, semmi gond nem lesz, egyetértek az előttem szólókkal, először nem hiszem, hogy annyira véreznél, hogy teljesen átázz. Használj tisztasági betétet, hidd el, meg fogod érezni, ha megjött!
2008. máj. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Legyen nalad betet!Nekem akor jott meg mikor jottem kate orarol!Nem fajt a hasam es mikor hazajottem mentem pisilni es akkor vetem eszre de nem utott att!Szerintem hasznalj mar most tisztasagi betetet es akkor megnyugodhatsz!
2008. máj. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem suliba jött meg elöször, de én észre se vettem, nem fájt a hasam, semmi különöset nem éreztem, de viszont elég rendesen átáztam, a nadrágom is, és még látni is lehetett. Nem volt nálam semmi, mer ki gondolta volna, hogy olyan fiatalon fog megjönni. :D Amugy meg nyugodj meg, ez természetes dolog, bár azér az ami velem volt, annyira nem volt az. De nyugi
2008. máj. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is suliban jött meg először, de nagyon kevés! A hasam fájt, de épp egy pici barna jött, annyi, hogy még egy zsepi is bőven elég volt bentre! Ne aggódj, észre fogod venni mielött "átáznál"
2008. máj. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

huu,nekem az első atlétika verseny közepén jött meg....na az szép történet volt:-(((

13 éves voltam

de nyugalom,nem ömleni fog belőled!

2008. máj. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a sulibulin jött meg és csak otthon vettem észre.3órát ugráltam és nem ázzam át.:P
2010. febr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!