Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hirtelen gyógyultam meg...

Zsoofifi kérdése:

Hirtelen gyógyultam meg PCOS-ból jógával. Tapasztalt valaki hasonlót?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tipikus PCOS-s vagyok / voltam (ciszták, extrém magas prolaktin-adenómával, magas TSH, IR + egész hormon rossz, D vitamin hiány). Eleinte szedtem a gyógyszereket, de elég rossz hatással voltak rám, így kipróbáltam egy külön nőknek való jógát, ami 2 hónap alatt eltüntette minden PCOS tünetem és tökéletes a vérképem.


2012. dec. 11. 01:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg piros szakállam nőt 2 nap alatt, pedig a gyógyszer, amit eddig szedtem csak a lilát ígérte.
2012. dec. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ezt írom, de a PCOS gyógyíthatatlan, Te sem gyógyultál meg sajnos, csak mivel odafigyeltél magadra, megszűntek a tüneteid. De ez a legtöbb, amit tehetsz magadért, úgyhogy arra biztatnálak, hogy folytasd!
2012. dec. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Gratulálok!

Hova jártál jógára? Egy héten hányszor?

2012. dec. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
előző vagyok...mellé gyogyszert szedtél?
2012. dec. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Alapvetően életformát váltottam, elkezdtem rendszeresen sportolni és az étkezésre is odafigyelek, de kb évekig semmi nem változott, amíg nem mentem el kundalini jógára, viszont ezután azonnal. Az oktató külön feladatokat végzett velem ami a hormonrendszert gyógyítja, és a hirtelen változást nem tudom máshoz kötni, ezért érdekel, hogy van-e más is, aki tapasztalt ilyet.

Egyébként Király utcába járok, akit érdekel szívesen elküldöm az elérhetőséget.

2012. dec. 12. 10:15
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem szabadott volna de abbahagytam a gyògyszereket már 4 hònapja Egyébként Mensmentinbe járok, ahol gratulált az orvos és nem is kell már gyògyszert szednem csak homeopatias gyògyszereket.
2012. dec. 12. 10:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen homeopátiás gyógyszereket szedsz?
2012. dec. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mastodynon, agnucaston, D vitamin, palástfű tea
2012. dec. 12. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!