Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes, ha a menzesz...

Diacica18 kérdése:

Lehetek terhes, ha a menzesz utáni 2. napon voltunk együtt a párommal és nem élvezett belém?

Figyelt kérdés
egy kicsit félek, h egyáltalán lehetségese ha 19 naposak a ciklusaim

2012. dec. 9. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Már lassan az ilyen kérdések fel sem bosszantanak-....

Igen elöfordulhat egy korai peteérés és igen lehetsz terhes.

Miért nem védekeztek???

Nem élvezett beléd az majd nem mindegy.Az elöváladékban is van sperma.Elég egy ügyes kisfickó és kész a baba.....

2012. dec. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Először is nagyon rövidek a ciklusaid, írtad 19 naposak. Mit mond a nőgyógyász erre?

Hogy számolod a ciklust? Melyik az első nap?

Sajna lehetsz terhes.

2012. dec. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
a 19 napot onnan számolom amikor már befejeződött a havim, és nem mond rá semmit sem...felírt egy gyógyszert de nem vehetem be, mert allergiás vagyok rá:(
2012. dec. 9. 22:02
 4/11 anonim ***** válasza:

1. Igen, lehetsz.

2. Talán meg kellene tanulni, hogy honnan számolják a ciklust.

2012. dec. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. A menstruációs ciklus első napját a menzesz első napjától számítjuk a következő menzesz első napjáig. Így már a tiéd sem rövid. Azért van így mert az első nap az mindig biztos. Az utolsó pedig nem. Van hogy 5 napig menstruálunk van , hogy 7 napig, tehát a vége változó lehet, nem ehhez kell viszonyítani a ciklus hosszát.
2012. dec. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

még mindig 2-es vagyok. A peteérés is megindul már az első nap után a petefészkekben. Tehát a mentruációs ciklus első szakaszában még vérzel, de már a folliculáris fázis elindult, aminek a vége a tüsző repedés. Ezt követi a második szakasz. Ez minden egyes ciklus alatt lezajlik a nő szervezetében.

Itt jól le van írva: [link]

2012. dec. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A ciklust a menstruáció első napjától kell számolni a következő menstruáció első napjáig, ami egyben egy új ciklus kezdete is. :)
2012. dec. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de ha mindig ]gz szamoltam volna akkor 42 nap jonne ki, ay meg tul sok, nem?
2012. dec. 10. 16:02
 9/11 A kérdező kommentje:
és köszönöm a válaszokat:)
2012. dec. 10. 16:03
 10/11 anonim ***** válasza:

Azt mégis h csinálod, hogy ha a végétől számolod, akkor 19 nap jön ki, amúgy meg 42?

Ez alapján te 23 napig menstruálsz!!???

2012. dec. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!