Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok akik együtt laktok a...

Lányok akik együtt laktok a pasival! Menzesz alatt hogy alszotok?

Figyelt kérdés
Főleg olyat kérdeznék aki már együtt lakik a fiújával, hogy éjszaka hogy intézitek hogy nehogy baj legyen? Gondolom mindenkivel előfordul hogy néha átázik éjjel, de a pasit biztos nem érintené ez túl jól ha reggel észrevenné a foltot a lepedőn... Mi nemsokára összeköltözünk és nagyon várom, egyedül csak azzal a havi 5 nappal van bajom... Én éjszaka alig merek forgolódni hogy nehogy kicsurogjon valami, és mi lesz majd ha éjszaka összebújva alszunk és én meg átázok?? Ti ezt hogy intézitek hogy ne legyen baj? Vagy a pasi nem undorodik tőle ha néha baleset történik?
2009. aug. 10. 10:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor betétet és tampont is használok, így biztos nem történik baj. De ha felébredek és valami olyat látok, szólok páromnak, hogy ne nézzen oda, gyorsan leszedem a lepedőt és dobom a mosógépbe.
2009. aug. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ilyen nem fordult elő, azért mert fogamzásgátlót szedek és így kevesebb a mensi. Persze így is elég kényelmetlen, de kinek nem. Éjszaka ki szoktam járni ellenőrizni, hogy minden a helyén van-e, mert ilyenkor nagyon sokszor felébredek amúgy is. Te is ellenőrizd majd többször és persze amúgy is te fogsz mosni gondolom, úgyhogy ha baj történik, akkor csak letakarod a foltot és majd ha a párod nem látja, akkor leveszed a lepedőt és beáztatod. Ha észreveszi, akkor is meg fogja érteni szerintem, hogy ilyesmi előfordul.
2009. aug. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem lakom együtt a barátommal,még csak 16 vagyok..de én is elgondolkodtam már ilyenen.A menstruáció természetes dolog és ezt a barátod is tudja.Ezeken a napokon vegyél fel sötétebb színű pizsimalsót,azon kevésbé ütnhet át a folt.Használj nagyobb nedvszívóképességű tampont vagy betétet,attól függ mit használsz.Ha tampont,akkor még egy tisztaságibetét is betehetsz,hogy nyugodtabb légy.Vegyél fel passzosabb bugyikat,amik biztosítják,hogy a betét ne mozogjon.

De nyugi mindenkivel elfordulhatnak balesetek és kétlem,hogy a barátod ezt rossz néven venné,főleg ha szeret.Ez a természet rendje:)

2009. aug. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, hogy a válaszom nem sokat segit neked, de én 35 éve éle ehyütt valakivel és még nem fordult elö, hogy beáztam az ágyban, pedig elég erösen vérzek. (Egyszerüen idöben felébredek és ki tudok szaladni a fürdöszobába.)
2009. aug. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem muszáj a tampon abból is a super plus :|

de mellé beteszek egy betétet, valamint picit szorosabb bugiyt veszek fel, hogy helyén tartsa a betétet. Aztán sötét pizsi alsó:)

ez tuti jó megoldás.


amúgy én bár szerencsétlen vagyok hogy rengeteg a mensim és még 7 napig is tart, de én felébredek éjszaka, ha megtelt a tampon. Kimegyek, kicserélem és alszok tovább:)

2009. aug. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak én azt hallottam hogy éjszakára egészségtelen tampont használni. De ha ennyien alszanak azzal, akkor biztos nem lesz gond és én is azt fogok ha majd együtt lakunk. Napközben én is mindig tamponozok.
2009. aug. 10. 11:08
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A barátod biztosan nagyon örül annak, ha hozzábújsz. kit izgat, ha valami becsúszik.. :-) én ilyen téren nagyon gátlásos voltam, de a párom(aki azóta a férjem) mindig megnyugtatott, hogy őt nem zavarja.

tampont pedig ne használj este, mert tényleg nagyonkáros!!!!

az egyik barátnőm védőnő, és azt mondtaa, hogy soha ne aludjak abba, nappal is ha otthon vagyok, akkor inkább használjak betétet.

2009. aug. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
Hát nem tudom, nekem 45 évig volt meg a menzeszem ezalatt 40 évig mindig tampont használtam, éjjel is, és semmi bajom sincs, nem is volt soha, nöorvoshoz is csak ellenörzésre, meg a terhességeim miatt kellett mennem. Annyira nem árthat...
2009. aug. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 1éve élek együtt a barátommal, megesett egyszer hogy átáztam(mert mini tampont használtam), és nekem nagyon jól fogadta a barátom, nem undorodott, nem gúnyolódott, adott egy puszit és azt mondta hogy megesik, semmi baj nincs. Egyébként meg ha este közvetlen lefekvés előtt tampont helyezel fel(pl normált) vagy erősebb nedvszívó képességű betétet használsz(vannak már külön éjszakai fajták), és reggel feleléskor az az első hogy eltávolítod ezeket akkor nagy a valószínűsége hogy semmi baj nem történhet. :):) Sok sikert az együttéléshez, és még1szer ezen ne parázz mert elronthatja az esti nyugalmadat! 17/L
2009. aug. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%
egyeseknek viszont meddőséget okoz. egyénfüggő a dolog, és épp ezért jobb, ha inkább mindenki odafigyel.
2009. aug. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!