Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok akik együtt laktok a...

Lányok akik együtt laktok a pasival! Menzesz alatt hogy alszotok?

Figyelt kérdés
Főleg olyat kérdeznék aki már együtt lakik a fiújával, hogy éjszaka hogy intézitek hogy nehogy baj legyen? Gondolom mindenkivel előfordul hogy néha átázik éjjel, de a pasit biztos nem érintené ez túl jól ha reggel észrevenné a foltot a lepedőn... Mi nemsokára összeköltözünk és nagyon várom, egyedül csak azzal a havi 5 nappal van bajom... Én éjszaka alig merek forgolódni hogy nehogy kicsurogjon valami, és mi lesz majd ha éjszaka összebújva alszunk és én meg átázok?? Ti ezt hogy intézitek hogy ne legyen baj? Vagy a pasi nem undorodik tőle ha néha baleset történik?
2009. aug. 10. 10:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
8 éve élek együtt a férjemmel, 10 éve ismerem, de neki ez teljesen természetes dolog, emiatt én nem tartanám cikinek, ha átáznék. Azért írtam, hogy " nem tartanám" , mert ez még nem fordult velem sem elő soha. Csak a bugyim szokott néha átázni. Tamponnal oldom meg az alvást és egy tisztasági betéttel.
2009. aug. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
én is úgy tudom,hogy nem jó éjjelre tampont használni,mondjuk ez személyfüggő,kinek árt, kinek nem...na mindegy,engem nem érdekel,nem feszélyezem magam emiatt,hogy mit szól a pasim,természetes dolog,van pasi aki akar szexelni a nehéz napokon is,mert nem zavarja,akkor szerintem egy-két vércsepptől nem fog elájulni,ha véletlenül megesik
2009. aug. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez zavar, tegyél magad alá egy törülközőt félbe hajtva, így ha átázol, nem egyből a lepedő lesz olyan. Én nem szeretem a tampont éjszakára, inkább éjszakai betétet használok. Előfordult már, hogy átázott, de a barátom egyáltalán nem problémázott, hiszen nem kirakatbábu vagyok, hanem nő, és a nőknél ez természetes. Ráadásul akkor még nem laktunk együtt, csak nála aludtam. Reggel, amikor észre vettem, kimostam a vért a mosdónál és elindítottunk egy adag mosást. Azóta szoktam erősebb napokon a törülközőt magam alá tenni. Ez csak vér, szerintem nem undorító és a barátom szerint se.
2009. aug. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
vegyél fel két bugyit, ha átázom, akkor csak az egyik lesz olyan nekem. és nem olyan kényelmetlen.
2009. aug. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!