Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció újra meghozása?

Menstruáció újra meghozása?

Figyelt kérdés
2 hete kellett volna megjönnie, Escapelle tabit vettem be. Terhes nem vagyok, 3szor is teszteltem negatìvra. Tehát arra vagyok kiváncsi, hogy hogyan érhetném el, hogy végre megjöjjön?
2012. dec. 3. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
46%

nincs ilyen módszer,vannak házi praktikák,de általában egyik sem ér egy kalap sz*rt sem,bizonyítva nincsenek,viszont van pár ember,aki azt mondja,hogy neki használ..keress rá...

először is nyugodj meg,ez is lehet egy ok,amiért nem jön meg...majd ha a szervezeted úgy gondolja,hogy visszaállt normálisra a hormonszinted,meg fog jönni...ha nem gondolja úgy,akkor fals negatívat teszteltél és terhes vagy...kb ennyi variációt tudok

2012. dec. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Várj még pár napot, aztán ha tényleg semmi, akkor menj el orvoshoz. Jó, ha megvizsgál. Lehet, hogy egy apró hormonprobléma. Ha nem jön meg, majd írnak fel rá gyógyszert.
2012. dec. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!