Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normali, hogy enyire verzem?

Normali, hogy enyire verzem?

Figyelt kérdés
A mestualasom 7 napig szokott tartani elodordul eleg sokszor,hogy 1ik honapbol atmegy a masikba.Minden nap 3-4 ejjeli betetet ke cserelnem mert tele van es borzasztoan faj orulok ha kitudog tenferegni az ilemhelyre ienkor alni is alig tudok 13 eves vagyok es ugy 75-80kg korul

2012. nov. 28. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem mindenki egyforma sokat vérzik. Sajnos nem tudom, hogy mennyi az, amennyi már baj. Az a legbiztosabb, ha elmész egy nőgyógyászhoz, mert te elég sokat vérzel, ráadásul nagyon fáj is.

Még ha nincs is bajod, ez akkor is nagyon rossz érzés lehet neked, és lehet, hogy tudna rá valamit az orvos adni, vagy tanácsolni.

2012. nov. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mar voltam es nemigazan csinalt semit ugymond nemizgatam csak beirta a dolgokat 1 lapra es adot valami gyogyszert ami 1atalan nem segitett.
2012. nov. 28. 19:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy vissza kéne menned. Vagy egy másik orvoshoz menni, hátha jobban tudna segíteni.
2012. nov. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi
2012. nov. 28. 19:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is másik orvoshoz menj! :)
2012. nov. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!