Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért jönnek a szeplőim...

Miért jönnek a szeplőim enyire kifele?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Már betöltöttem a 16-ot és még mindig jönnek a szeplőim kifele,de szinte napról napra.Pedig már nem süt a nap,hogy az legyen a gond.Már rengeteg van a karomon és a kézfejemen is.Légyszi irjatok mi a gond és hogy lehet eltüntetni legalább a kezemről.Előre is köszönöm!
2011. okt. 17. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy lehet, hogy a pubertás korában vagy, ami változásokkal jár. De szerintem nem para! Nagyon édesek a szeplős lányok! És most ráadásul még nagyon divatos is. Fehér bőr, vörös haj, és sok-sok szeplő. Scarlet Johanson is nagyon szeplős (csak kiretusálják az arcán). De egy csomó modell ilyen, most ezt a típust keresik. Úgyhogy ne tégy semmit, szerintem csinka. Bár a bőrgyógyászhoz elmennék, nincs-e valamelyikkel gáz, és minden kérdésedre választ ad. De önbizalmat nem tud adni. Azt neked kell magadból kinövesztened.
2011. okt. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy apró pici szeplők vagy egy kicsit kidomborodó nagyobb (amit inkább szemölcsnek/anyajegynek mondanék) én anyajeggyel vagyok tele és a lézeres eltávolítását ajánlották mert nekem is több és több lesz (és bőrrák is kialakulhat).
2011. okt. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.2-Nak,ezek csak szeplők nem anyajegyek.
2011. okt. 18. 05:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!