Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves vagyok, fog még nőni...

14 éves vagyok, fog még nőni a mellem? (többi lent)

Figyelt kérdés
65/A-s melltartót hordok, márciusban leszek 15 éves. A lábunk mérete és a magasságunk már nem változik ezután a kor után lányoknál, de a melleim ugye még fogak nőni? nagyon értelmes választ kérek, nem kell hülyének nézni...
2012. nov. 25. 17:47
 1/6 A kérdező kommentje:
ja, és ráadásul anyukámnak nagyon nagy mellei vannak (nem dagadt egyáltalán félre ne értsetek, nagyon csinos, erobikozott versenyszerűen) és 70DD-s melltartót visel. 70D vagy 75 nemtudom..de nagyon nem kicsi
2012. nov. 25. 17:49
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez sok tényezőtől függ. Mikor kezdtél el kamaszodni? Mikor jelentek meg a pattanások? Mikor nőttél hirtelen nagyot? Menstruálsz már?

Ha későn érő típus vagy, akkor még fognak nőni, ha korán érő, akkor már nem valószínű.

2012. nov. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
elég koránérő voltam... negyedik osztály év végén, mikor már éppenhogy nem volt suli, akkor jött meg. voltak pattanásaim is, de még mindig vannak. 162 centi vagyok kb ugyanígy 4. osztály óta. hát ezt NAGYON szomorúan hallom, mert zavar hogy ilyen kicsi:(((
2012. nov. 25. 18:05
 4/6 anonim ***** válasza:
14 évesen semmi okod aggódni a melleid miatt, mert még évekig nőhetnek! Mindenki más ütemben fejlődik, de erről senki nem tehet! Nehogy azt hidd, hogy egy lány a mellei miatt lesz értékes! :)
2012. nov. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolsó nagyon szépen köszönöm a válaszodat, nem is erről van szó, van barátom is már több mint egy éve (igen, van aki korainak tartja még) és őt sem zavarja nem erről van szó. csak engem idegesít borzasztóan, nagyon kevés emiatt az önbizalmam.
2012. nov. 26. 20:27
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
21 éves korodig nőnek a melleid ne aggódj :)
2012. nov. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!