Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCO szindrómát állapítottak...

PCO szindrómát állapítottak meg nálam, viszont van egy kis gond? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Csináltak vérképet, terheléses cukrot és ultrahangot és minden a PCO-ra utalt. Szőrösödni is szőrösödöm, a menzim is rendszertelen.

Írtak fel Cypromixet és mondták, hogy diétázzak. Viszont édességfüggő vagyok és hiába bírom ki finomságok nélkül 1 hétig, 1 hét után kifosztom a hűtőt. :( Nem tudom, hogy ettől-e vagy a fog.gátlótól, de egyre jobban szőrösödöm és nagyon zavar.

Endokrinológushoz nem holnap fogok eljutni sajnos.


Akik szintén PCO-ban szenvednek, hogy bírják édesség nélkül?

Nem szeretném,ha oltogatnátok, tudom, hogy nem jó, amit teszek,de segítségre van szükségem.


2012. nov. 25. 10:56
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
21 vagyok.
2012. nov. 25. 13:57
 12/17 A kérdező kommentje:

Ha nem PCO akkor mi ez?

Nekem a nődoki azt mondta, hogy PCO-m van. Elemezte a vérképemet, csinált UH-t is.

2012. nov. 25. 13:59
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de hogy ez nem PCO, az száz.

Kérj beutalót házidokitól endokrinológushoz, a Cyprot pedig felejtsd el.

2012. nov. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Minél előbb el szeretnék menni endokrinológushoz, de sajnos Magyarországon nagyon kevés van, szakmájához értő meg még kevesebb. :(

Pestre megyek majd egy állítólag nagyon jó dokihoz. Azt hallottam, ő a legjobb. Sajnos sokat kell várni míg bekerül hozzá az ember, de inkább várok, minthogy más doki félrekezeljen.

2012. nov. 25. 14:31
 15/17 anonim ***** válasza:
Ennek köze nincs a PCO-hoz, viszont az éhomi cukrod már emelkedett (5,0 mondják jónak), nem beszélve a terhelt 120-as cukrod nagyon magas (7,8-ig mondják jónak). Az éhomi inzulinod is nagyon nem jó már (4,0 alatt kéne lenni), a terheltet nem láttam. Az FSH olyan magas, hogy azt stimulálni sem nagyon lehet majd. Sürgősen kezdj el diétázni, míg el nem jutsz az orvoshoz. Ha segítség kell gyere a HOxa-ra az IR fórumban és ott segítenek..
2012. nov. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

www.orvostudakozo.hu


itt kérdezz egy endokrinológustól

2012. nov. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek a segítségét, írok egy orvosnak! :( Majd jelentkezem, hogy mit mondott.

Köszi még1x mindenkinek!!

2012. nov. 25. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!