Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCO szindrómát állapítottak...

PCO szindrómát állapítottak meg nálam, viszont van egy kis gond? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Csináltak vérképet, terheléses cukrot és ultrahangot és minden a PCO-ra utalt. Szőrösödni is szőrösödöm, a menzim is rendszertelen.

Írtak fel Cypromixet és mondták, hogy diétázzak. Viszont édességfüggő vagyok és hiába bírom ki finomságok nélkül 1 hétig, 1 hét után kifosztom a hűtőt. :( Nem tudom, hogy ettől-e vagy a fog.gátlótól, de egyre jobban szőrösödöm és nagyon zavar.

Endokrinológushoz nem holnap fogok eljutni sajnos.


Akik szintén PCO-ban szenvednek, hogy bírják édesség nélkül?

Nem szeretném,ha oltogatnátok, tudom, hogy nem jó, amit teszek,de segítségre van szükségem.


2012. nov. 25. 10:56
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Mióta a cyprot szedem, pattanásos lettem és a melleimből váladék ürül. Szerintem ez nem egészen normális dolog. :/
2012. nov. 25. 11:02
 2/17 anonim ***** válasza:

teljes kiőrlésű liszt+nyírfacukor és olyan muffinokat/tortákat stb.. tudsz sütni, hogy csak na :) nagyon finomak

vagy steviával

2012. nov. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Metformint nem írtak fel???
2012. nov. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló olyan, mint halottnak a csók.

A melleid aktivitása magas prolaktin szintre utal.

2012. nov. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem írtak fel metformint.

Azt mondta az orvos, most még elég, ha csak diétázom, nem kell inzulin.

Ez szép és jó és örülnöm is kéne, de úgy látszik, nem elég nagy pofon ez is. :( Elegem van magamból.


Szüleim folyton tömni akarnak édességgel. Ők nem tudnak semmit se a betegségemről. De szerintem nem is vennék komolyan...

2012. nov. 25. 11:31
 6/17 A kérdező kommentje:

A tesztoszteronom a referencia értéken belül volt, de a doki mondta, hogy ettől függetlenül lehetnek vele gondok,mármint hogy nem jól választódik ki vagy valami ilyesmi.

Az FSH-LH arányaimmal viszont gondok voltak.

2012. nov. 25. 11:35
 7/17 A kérdező kommentje:
Hogyha betartanám a diétát, akkor a szőrnövekedés is megállna vajon? Mit nem adnék a szőrmentességért... :(
2012. nov. 25. 12:10
 8/17 anonim ***** válasza:
Beírod a hormoneredményeidet?
2012. nov. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Itt vannak az eredményeim:


[link]


[link]

2012. nov. 25. 13:00
 10/17 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Az LH-FSH arány egyáltalán nem PCO-ra utal.

2012. nov. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!