Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem lesz gond a babával...

Nem lesz gond a babával szüléskor, igaz? Terhességi diabéteszt állapítottak meg a 24. héten nálam.

Figyelt kérdés

A 38. heti nagylabor eredményeim szerint nincs cukor, sem aceton a szervezetemben, az éhgyomrim továbbra is 5 alatt van, és étkezések után is 6 alatt van 1,5 órával. A bajt úgy értem, hogy nem esik kómába, meg nem esik le a cukra...meg amivel fenyegettek..

Jók ezek az értékek, ugye megnyugodhatok?


38 hetes aggódó kismama


2008. ápr. 3. 09:54
 1/7 A kérdező kommentje:
a nagylabor a 35. héten volt :) elírtam
2008. ápr. 3. 09:55
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz! Viszont fenéken rúgnám, aki riogatott! Szoptasd meg rögtön szülés után, az teljesen elég lesz, hogy ne essen le a vércukra. És utána is szoptasd gyakran. Előtejed már most is van, akkor is, ha nem szivárog, figyeld csak meg, ahogy kortyolgat majd néhányat ;)
2008. ápr. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:)
2008. ápr. 3. 10:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz gond,hisz az értékeid is nagyon szépek,baj akkor lenne,ha nem figyeltél oda volna magadra,és a dokik sem,és folyamatopsan nagyon magas cukraid lennének, de pont ez a lényege a vizsgálatoknak,mindent ki tudnak idejében szűrni.Ha eljön az idő könnyű szülést kívánok neked!
2008. ápr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is terhességi cukorbeteg voltam az első babámnál (most a másodiknál is), de semmi gond sem volt a szülésnél sem, meg utána sem. A megszületése utáni órákban azt hiszem kétszer nézték meg a cukrát, de minden rendben volt. Az értékeid nagyon jók, na meg amúgy is, ha tartod a diétát, nem történhet baj! Baj csak akkor van, ha valaki nem törődik a magas cukrával és a baba folyamatosan (a végén is!) ehhez van szokva. De nincs okod aggódni, nálunk is minden rendben volt. Szép szülést, boldog babázást kívánok!
2008. ápr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem is terhességi cukrom van,de ez amit itt te írsz,ez tök jó.Így tuti hogy semmi baj nem lesz,hisz szuperek az eredményeid...Engem is ilyenekkel riogattak,de talán ezt azért tették,hogy az ember vegye komolyan a diétát....
2008. ápr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
...és ne hízzon tehénre a terhesség végére :) Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam és azért figyelgetem továbbra is az eredményeket, és odafigyelek az étkezésre is, mint eddig :) Boldog babavárást mindenkinek :)
2008. ápr. 3. 16:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!