Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jó-e a háztartási ecetsav...

Jó-e a háztartási ecetsav hüvelyöblítésre? Természetesen hígítva.

Figyelt kérdés
Tudom, a tejvas lenne a megfelelő, de az jó drága.
2012. nov. 18. 21:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Milyen célra szeretnéd használni?

Egyébként a joghurtról is olvastam, hogy jó erre (élőflórás, 1-2 ek+1-2 csepp teafaolaj).

Elvileg mindegyik a hüvely megfelelő ph-ját segítené. Az ecet is savas, ugyebár, meg a hüvely is. Adagolásra vonatkozóan talán egy feminás cikkben találtam valamit...De már nem emlékszem, ne haragudj. Guglit ajánlom figyelmedbe.

2012. nov. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Intim dologgal nem szívesen hozakodik elő hivatalos helye, úgy is csak kinevetik, ha kiteszi a lábát az ajtón. Régebben gyakran küszködten hasonló problémával, és egyszer az orvos azt mondta, hogy jobban válogassam meg a partnereim, azóta magam kúrálom magam, ha szükséges, csak hát igyekszem minél olcsóbban. Engem ne alázzon meg senki. A kérdés feltevésem magyarázatául.
2012. nov. 24. 18:31
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom ,hogy már régi kérdés volt ,de kb 4 hónapja vettem gyógyszertári tejsavat(ugyanerre a célra) kb 400 ft-ért a patikában!Nem tudom ,te hol laksz ,de nem hiszem ,hogy olyan drága lenne!

2013. febr. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Kerolány2 válasza:
A szappanok illatos tusfürdőket hagyd el.Szappantól esetleg gombás leszel.Amúgy gyógyszertárban vény nélkül van kúp amit ha használsz.Szoval nem megeszed,hanem alulhasználod akkor az kifertőtlenit csak párnap és jól leszel.
ápr. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!