Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jó-e a háztartási ecetsav...

Jó-e a háztartási ecetsav hüvelyöblítésre? Természetesen hígítva.

Figyelt kérdés
Tudom, a tejvas lenne a megfelelő, de az jó drága.
2012. nov. 18. 21:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod öblíteni? Mi a bajod?
2012. nov. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

És hogyan jutottál arra, hogy tejSAV helyett ecetSAVval öblíts?


Úgy gondolod SAV-SAV, úgyis mindegy?


Hát, kérlek ez a kettő csak annyiban hasonlít egymásra, mint az IDD KI és a VIDD KI!

Ha pl. vizeletről van szó, nem mindegy, hogy milyen parancsot kapsz hozzá, nem igaz? ;)

2012. nov. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Orvosnál nem voltál ugye?
2012. nov. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A helyedben én az ecettel biztosan nem próbálkoznék, inkább felkeresném a nőgyógyászomat.
2012. nov. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne öblögesd feleslegesen a hüvelyedet, főleg ne ecettel, mert minden hasznos baktériumot is el fogsz pusztítani. Akkor meg csőstől jönnek a bajok. Ehelyett mehetsz nőgyógyászhoz és kérhetsz tőle olcsóbb, de normális gyógyszereket, vagy körülnézhetsz a neten és kereshetsz magadnak jó minőségű, normális ph4-es intim lemosót, ami erősíti a hüvelyflórádat és a védekezőképességedet.
2012. nov. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A saját tested nem valami barkácsszakkör munkadarabja, amivel ötletszerűen kísérletezhetsz, aztán legfeljebb eldobod, és fogsz egy másikat, vagy keresel új hobbit, ha nem megy. Egy van belőle. Csak szólok.
2012. nov. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem, nem voltam orvosnál, eltaláltad. Már évekkel ez előtt sem úsztam meg 3000 ezer alatt egy ilyen látogatást.

Közmunkás vagyok, írjam a bérem? Úgyis tudja mindenki. Gyerekeket taníttatok, igaz, csak kettőt. Csodálkoztok, hogy kísérletezek, hogyan tudnám minél olcsóbban megoldani. Én nem találom olyan borzalmas ötletnek. Mindenki elmondta a véleményét, de senki sem támasztotta alá magyarázattal, hogy miért ne. Ha valaki meg is magyarázná!

Laktacid, amiről írt egyikőtök, is marha drága. Biztos, hogy van valamilyen természetes szer is, nagyanyáink sem a nőgyógyászhoz minden mindenért.

Mondjuk, ha a háziorvos is felírhatná a gyógyszertári tejsavat, az jó lenne.

2012. nov. 20. 05:13
 8/14 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Elárulok valamit. Az SZTK ingyen van!
2012. nov. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, az Sztk hiába van ingyen, ha a gyógyszerekért fizetni kell a gyógyszertárban. Kedves kérdező, én írtam neked, hogy szerintem az ecetsav kiöli a hasznos baktériumokat is, azért nem kéne használnod. De Te tudod, csak nehogy rosszabb legyen. Önkormányzatnál, vöröskeresztnél, vagy mondjuk az Országos Esélyegyenlőségi Hálózatnál nem jártál még? Hátha tudnak segíteni, ezért vannak... Próbálkozz szerintem, hátha szerencséd lesz.
2012. nov. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azért azt kellene tudni, hogy van-e valami bajod. Mert a kisérletezéssel több bajt lehet okozni, mint hasznot. Nagyanyám HIPERMANGÁNOS VÍZZEL mosakodott.
2012. nov. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!