Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt valakinek olyan hogy egy...

Antonia30 kérdése:

Volt valakinek olyan hogy egy hétell hamarabb jött meg a menstruácioja?

Figyelt kérdés
valakinek volt már olyan hogy egy hétel jött meg elöbb a menstruácioja,mert ideges vagyok hogy ez baj e.várom válaszotokat
2012. nov. 18. 05:39
 1/5 anonim ***** válasza:
én 3 éve menstruálok,eleinte ritkán jött meg,de kb 2éve nekem nem havonta,hanem 20naponta jön meg,ami eléggé zavaró,mert sokszor van egy évben..nem voltam még ezzel orvosnál,mert szerintem még nem állt be a ciklusom.de ha te mar regebb ota menstrualsz,erdemes lenne a nogyogyaszodat Minimum felhivni! :]
2012. nov. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elso valaszolo vagyok.elfelejtettem irni,hogy 15 eves vagyok.es lany.bar az h lany vagyok gondolom egyertelmu:D:D:D
2012. nov. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ne izgulj egyszer egyszer elofordul ha pedig 16 evesnel fiatalabb vagy meg obbszor is lesz rendszertelen de majd beall. Felnott korban is elofordulhat foleg stressz hatasara... de ritkan ciszta is okozhatja.
2012. nov. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
előfordulhat bármikor nincs ebben semmi
2012. nov. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy előfordulhat, ne idegeskedj emiatt.
2012. nov. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!