Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér folyásra tampont használ...

Fehér folyásra tampont használhatok?

Figyelt kérdés
Nagyon erős fehérfolyàsom van, mindig is az volt, több orvos vizsgàlt màr, se gombàt, se fertőzést nem talàltak sose, de kaptam gyógyszert, gyógyhatàsú készítményeket, semmi nem hasznàlt, mindegyik doki lezàrta az ügyemet annyival, hogy ez alkati és talàn majd szülés utàn vàltozik... Naponta 3-4 tisztasàgi betétet hasznàlok, de vannak napok amikor nincs lehetőségem olyan gyakran cserélni, ahogy kéne. Holnap is egy ilyen nap lesz, egész napos program, jàrkàlàs, végig érezni fogom a folydogàlást. Arra gondoltam, hogy egy mini tamponnal ezt elkerülhetném. Szerintetek lehet belőle gond?
2012. nov. 16. 00:49
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A kérdésem nem arra vonatkozott, hogy váltsak-e életmódot, vagy se. Szeretek így élni, szeretek enni, az alakom miatt sincs szükségem semmi féle diétára. Nem tudnék és nem is akarnék úgy élni, hogy ne ehessek meg azt, amit megkívánok. És ezt nem feltétlen a cukorra értem. Az evés az egyik szenvedélyem, számomra az nem lenne élet, ha gondolkodnom kéne az étterembe, hogy mit rendelhetek, ami belefér az "életmódomba", vagy úgy állnék a bolton polc előtt, hogy nézegetném az összetevőket. Szóval köszönöm szépen a választ azoknak, akik a kérdésemmel kapcsolatosan válaszolnak, a többieknek is, de téríteni ne itt próbáljatok. Azt én is tudom, hogy a tampon fertőzésforrás, menstruációkor is felléphetnek gondok, de ettől függetlenül használom, mert kényelmes. Ezért én nem hülyézek le senkit, különböző nézőpontok miatt senki sem hülye. Mindenkinek joga van a saját véleményéhez.
2012. nov. 16. 21:02
 12/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ne haragudj, de az életmódváltást nem kéne ennyire drasztikusan felfogni. Amúgy senki nem akar téríteni, szerintem a válaszadók jót akarnak. Tudom, hogy csak a tamponról kérdeztél, hogy lehet-e belőle baj, de engedtessék meg, hogy jószándékból írjunk Neked a problémád (valószínűsíthetően) valódi okairól és ajánljunk neked hosszútávú megoldást a gondra.

Ha nem tetszik, amit ajánlottunk, akkor sem kell senkit térítőzni. A Te döntésed, hogy mit csinálsz. Semmit nem kell megfogadni...

2012. nov. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!