Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér folyásra tampont használ...

Fehér folyásra tampont használhatok?

Figyelt kérdés
Nagyon erős fehérfolyàsom van, mindig is az volt, több orvos vizsgàlt màr, se gombàt, se fertőzést nem talàltak sose, de kaptam gyógyszert, gyógyhatàsú készítményeket, semmi nem hasznàlt, mindegyik doki lezàrta az ügyemet annyival, hogy ez alkati és talàn majd szülés utàn vàltozik... Naponta 3-4 tisztasàgi betétet hasznàlok, de vannak napok amikor nincs lehetőségem olyan gyakran cserélni, ahogy kéne. Holnap is egy ilyen nap lesz, egész napos program, jàrkàlàs, végig érezni fogom a folydogàlást. Arra gondoltam, hogy egy mini tamponnal ezt elkerülhetném. Szerintetek lehet belőle gond?
2012. nov. 16. 00:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem, de ne csinálj belőle rendszert.
2012. nov. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Tampont nem szabad fehérfolyásra használni!!! Nagyon hamar felszívja az összes nedvességet a hüvelyedből és utána csak dörzsöli és tönkreteszi a nyálkahártyát, aminek következtében sokkal könnyebben kapsz fertőzéseket!!!
2012. nov. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem volt ennyire durva a folyás, viszont nekem teljes életmódváltás kellett. A nőgyógyászom ajánlotta, hogy próbáljam meg teljesen kerülni a cukrozott dolgokat és teljes kiőrlésű kenyeret és gabonákat használjak, ha muszáj és ajánlotta a frezyderm ph4-es lemosóját. Nagyon hamar eredményes lett ez a "kúra" vagy nem tudom, minek nevezzem. :D Nálam tényleg a cukros dolgokkal meg a tusfürdővel lehetett a baj. Te már próbálkoztál vmi hasonlóval?
2012. nov. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja a lényeg kimaradt, a fehérfolyásra szerintem ne használj tampont. #3 voltam.
2012. nov. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem próbàltam életmódvàltást de 2 napig sem bìrnàm cukor nélkül szóval esélytelen is a dolog. Lemosót lactacydot hasznàlok.
2012. nov. 16. 10:01
 6/12 anonim ***** válasza:
A tampon kiváló fertőzésforrás, amiben előszeretettel megtelepednek a kórokozók. Fehérfolyásra tilos használni.
2012. nov. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pedig meg kéne próbálnod. Vagy marad az állandó folyás. A lactacyd semmit nem ér, használj rendes ph4-es lemosót.
2012. nov. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kedves 10:05-ös Válaszoló! :) Kérlek, ismételd el többször is ezt a hozzászólásod minden tamponnal kapcsolatos kérdésnél! :D Nekem is hasonló véleményem van a tamponnal kapcsolatban, de engem mindig lehülyéznek miatta!
2012. nov. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Állandóan ismétlem magam:) Engem is lehülyéznek annak ellenére, hogy azért van némi egészségügyi alapom és gyakorlatom:)))
2012. nov. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha van valami problémád, akkor azt oldd meg! Ne keress kifogást és ne legyints! Tessék életmódot váltani! Át lehet arra szokni, és hidd el, hogy már pár hét múlva is észreveszed, hogy az ízérzékelésed változik. Amit most kívánt édesnek érzel, az iszonyatosan émelyítő lesz.
2012. nov. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!