Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom már, hogy kivettem-e...

Anonim Anna kérdése:

Nem tudom már, hogy kivettem-e a tampont szex előtt . Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Barátommal én szexelni akartunk , de én épp menstruálok . Kimentem kivenni a tampont és bugyit cserélni , amibe addig betétet tettem ( a betét már benne volt ) . Azt tudom , hogy a bugyit kicseréltem , de arra nem , hogy a tampont kivettem-e ... a barátommal elkezdtünk szexelni ... kicsit fura volt az elején ... ő azt mondja nem érezte hogy ott lett volna ... én sem igazán ... Hétfőn jött meg , és csak este veszem ki itthon ( mert addig nem vagyok itthon ) fürdés előtt ... Ma kedd van ... 2 darab tampon van a kukában ... de nem emlékszem hogy kivettem-e volna , hisz olyankor mindig wc papírba "tekerem" .. de most biztos nem tettem ... :S Mit csináljak ? Felnyúltam , de nem éreztem semmit sem , megpróbált barátom felnézni , mint a nőgyógyász ... nem látott semmit sem ... Ha várok még egy darabig lesz bajom ? Mit tegyek ?
2012. nov. 13. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem hallottam olyanról, hogy eltűnt egy tampon, annak van madzagja meg minden, de majd egy nő megerősít.
2012. nov. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szex közbe feltűnt volna, hogy ha nem tud rendesen behatolni, mert ott a tampon. Ráadásul eltűnni sem tud, a méhedbe nem csúszik fel. :P
2012. nov. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem csak, hogy bunkóságból írtad, de még butaságból is, ellenben nekem van annyi eszem fiúként, h tudjam h nem csúszott fel a méhedbe a tamponod, mert ilyen nem létezik -.-' idiótaságokon görcsölsz, manapság már a 14 éves kislányok is szexelnek, szánalmas.
2012. nov. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj szakemberhez, az majd megnézi. Hány évesek vagytok egyáltalán?
2012. nov. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"de ha bennem volt a méhembe felmehetett ."


Te, egészségügyis? Ugyan már.

Akkor tudhatnád, hogy a méhszáj mekkora...mint egy gombostű feje.

Szted azon átfér a tampon, ráadásul úgy, hogy észre sem veszed?

Az fix, hogy a méhedbe nem tud felmenni.

2012. nov. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok a menstruáció alatti szeretkezéshez. Ha szerencséd van, akkor megúszod egy méhűri fertőzés nélkül... tampon nem tud eltűnni, mert a méhszáj nagyon pici, csak szülés közben tágul ki. Hogy mit tegyél? Olvass és tanulj kérlek sokat és sokat... igaz, a szexhez nem kell ész...:(
2012. nov. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%

Nos, szerencsed lenni a nevem Dr Oral!

My practise under sok mindenel találkoz valaki ep little rat de volt olyan aki coconut propalkozott. I out live mar tobb year Los Angeles a hires in Genitali hospital work they is irni little furcsa elejen de hamar belejonni. Ok mondani minden tiszta blood and red I am frighten. My patient's is mondani hogy nem tlalni kis pat

nalad is lenni problem. Ezert I ajanlani nekik eye doktor igy suddenly megtalalni baj. Good tudni hogy boyfriend look up rad ezert respect for you. He nem saw nothing ezt i nem erteni. Biztos boyfriend can't saw this thing. Talan turn up the lights es problem megoldva. I usually recommend that "You don't take a bath down"

Bye: Dr GeneralOral professor of gynecology

2012. nov. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!