Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet endometriózis?

Lehet endometriózis?

Figyelt kérdés

Tudom orvosnak kéne mondanom és fogom is neki mondani ha legközelebb megyek.De szerintetek endometriózisra utalnak ezek a tünetek menzeszkor?

-petefészek fájdalom

-Nagyon erős vérzés az első 3 napban

-rettenetes derék fájás(alig birok megmozdulni annyira fáj, és nagyon forró a derekam ilyenkor)

-kicsit undi de mikor menzeszelek és wc-éznem kell nagyon fáj.Szerintem majdnem felér egy szüléssel.(de nem mindig)

A tünetek azóta vannak hogy megműtöttek vakbélgyulladással, ilyenkor a heg is vörös bár már lassan 8 éve volt.

Azért kérdezem előbb itt, mert nem szeretném ha az orvos hipohondernek nézne, mert mostanában sűrűn járok hozzá, babát tervezünk már 1 éve, de nem jön össze, és kiderült nemigazán van peteérésem .

Viszont cisztám már volt.

A válaszokat előre is köszönöm.



2012. nov. 14. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Akár. De sok nőnek vannak hasonló problémái, még sincs endometriózisa. Egyébként endometriózis akár hasfali hegben is lehet.
2012. nov. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia, nekem súlyos endóm van.


"kicsit undi de mikor menzeszelek és wc-éznem kell nagyon fáj" na ez a tünetem nekem is van, csak nekem nem csak mensikor, hanem egyébként is fáj.

2012. nov. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..Hát meglátjuk mit mond a doktorbácsi.
2012. nov. 16. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!