Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyen levelet más is szokott...

Ilyen levelet más is szokott kapni?

Figyelt kérdés

ma kaptam a kerületi rendelőintézetből egy levelet, amiben a következő áll:

"Tisztelt asszonyom! Kérem, hogy megbeszélés céljából szíveskedjen a kerülteti rendelőintézet nőgyógyászati szakrendelését, rendelési időben, saját érdekében felkeresni. A rákszűrés ismétlése szükséges."


a kérdésem arra vonatkozna, hogy ilyen levelet mindeni kap időről időre, aki benne van a rendelő nyilvántartásában, vagy tényleg nekem van valami bajom, és azért írták? valószínűleg persze elmegyek, amint lesz időm, csak addig is érdekelne, hogy mennyire kéne beijedve lennem :D



#nőgyógyászat #rákszűrés #értesítő #péterfy sándor utcai rendelőintézet
2012. nov. 12. 21:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én még nem kaptam!
2012. nov. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én nem kaptam ilyet soha.

Igaz, rákszűrés esetén a mintavételt követő következő héten oda kell telefonálnom és akkor megmondják mi van. De mondták már, hogy be kéne fáradnom.

2012. nov. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha nem találnak semmit,akkor a rákszűrés eredményét nem szokták kipostázni.Amíg nem tudsz semmi biztosat,addig ne képzelj el mindenféle halálos betegségeket!Majd a doki elmondja,hogy a leletek alapján mi a teendő.
2012. nov. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha valamit találták, akkor küldik. De nyugi, nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni:)
2012. nov. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hm. hát ez annyira nem biztató. mindegy, köszönöm a gyors válaszokat!
2012. nov. 12. 22:06
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor is szükség lehet ismétlésre, ha nem lett jó a kenetvétel vagy leesett róla a vonalkód, stb. Lehet adminisztrációs hiba is, kár előre agyalni ezen.
2012. nov. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Voltál mostanában rákszűrésen? Ha nem akkor is írnak néha emlékeztetőül, én is kaptam már, bár enm azt írták hogy ujra keressem fel, hanem hogy hol van lehetőségem ingyenes rákszűrésre. épp ugy ahogy mammográfiára is küldenek ilyet bizonyos kor felett.
2012. nov. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hát igazából 18 vagyok, kb egy hónapja voltam életemben először nőgyógyásznál: a sebészetről küldtek oda, mert fájt a hasam. a nőgyógyász mindent rendben talált, visszaküldött a sebészhez, aki meg beutalt alhasi és kismedencei UH-ra. ott két hete voltam, ott is azt mondták, hogy minden rendben. sajnos azt nem tudom, hogy a nőgyógyász pontosan milyen vizsgálatokat végzett el, mert így elsőre annyira szokatlan volt az egész helyzet, hogy teljesen leblokkolt az agyam.
2012. nov. 12. 23:20
 9/14 anonim ***** válasza:
Valamiért nem jó a citológiád. Ez lehet gyulladás miatt is. Menj vissza minél hamarabb.
2012. nov. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igy hogy voltál, tuti hogy van valami, ezért kell ujra menni. A citológiai eredmény 1-2 hét amig megjön.
2012. nov. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!