Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat a hüvelyem?

Mitől fájhat a hüvelyem?

Figyelt kérdés

Fél éve volt hüvelygyulladásom, akkor ugyanígy fájt. A bemenetelnél fáj, nem beljebb.

Akkor volt rengeteg sárgás folyásom is, égett, stb.


Tegnap elmentem dokihoz, vett kenetet, nincsen semmilyen fertőzésem, gombám, gyulladásom. Az égvilágon semmi. Nagyon jó doki, alaposan meg is vizsgált.


Azt mondta, hogy használjunk síkosítót, majd elmúlik. DE annyira fáj, hogy 10 tampont nem tudok felhelyezni, nemhogy még szexelni :(


Szerintetek mi lehet?


2012. nov. 8. 19:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ne kívánod a szexet és azért van ilyen tudatalatti tüneted? Kérlek, ne haragudj meg a kérdésemért, én már hallottam ilyenről. Amúgy nekem visszatérő hüvelygyulladásra nagyon jó volt a gynoflor hüvelytabletta és a frezyderm intim segítség.
2012. nov. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!