Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat a hüvelyem?

Mitől fájhat a hüvelyem?

Figyelt kérdés
Mióta felfáztam azóta érzem ezt. Ennek már fél éve és időközönként nagyon fáj, de néha pár perc és elmúlik, de naponta többször. Orvosnál már rengetegszer voltam vele. Volt, hogy találtak fertőzést, azt kezelve lett, visszamentem az orvoshoz, azt mondta minden rendben, semmit se talált és mégis most is fáj....:( Már vagy 5 orvosnál jártam. Más is küzd ilyen problémával? Mit tehetnék?
2010. máj. 29. 12:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
urológusnál is voltam, a vizeltem tiszta, azzal nem lehet baj
2010. máj. 29. 12:49
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha urológus nem talált semmit, akkor menj nőgyógyászhoz.
2010. máj. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
az orvos alatt a nőgyógyászt értettem
2010. máj. 30. 14:13
 4/11 anonim válasza:
dettó ez van velem is csak velem már egy éve és a szex fáj a legjobban. Holnap megyek pszichológushoz!
2010. jún. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Mit mondott a pszichológus?

2010. jún. 2. 10:17
 6/11 anonim válasza:

Nem tudom ma este 8-ra megyek elösször:)

Remélem tud rajtam segíteni

2010. jún. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
én is remélem, majd írd meg mi volt. drukkolok
2010. jún. 2. 16:32
 8/11 anonim válasza:
jó sok mindent kérdezett! Lehet neked mást mondana mert nekem nem felfázásból jött a fájdalom! keress fel eggyet és beszéld meg vele! biztos tud segíteni! mert nekem adott tanácsokat ugyhogy neked is fog!
2010. jún. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
neked mitől keletkezett? lehet tudni? milyen gyógymódokat próbáltál eddig? ha szabad tudni, mennyi idős vagy? mármint nem tudom, hogy ez mennyire befolyásol...
2010. jún. 3. 14:01
 10/11 anonim válasza:

Fiatal vagyok! remélem nem ítélsz el ezért 17 éves vagyok de két éve vagyok a barátommal és eddig csak vele feküdtem le! hüvelygombával kezdődött és ugy vettem észre ezt a betegséget hogy fájt a szex! És azt mondta a pszichológus hogy ez reflex szerű igy próbál védekezni a szervezetem tudatalatt és ezt ugy kell kezelnünk 2 hétig azaz a "házi feladat" 2 hétig hogy csak olyat csinálhatunk ami nekem örömet okoz szóval én most elvileg ujra szüz vagyok:) ugy kell kezelnie a barátomnak mintha szűz lennék!

remélem sikerülni fog még nem gyakoroltunk mert még azóta nem találkoztunk!

remélem tudtam segíteni:)

2010. jún. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!