Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit használjak a kellemetlen...

Mit használjak a kellemetlen folyásomra?

Figyelt kérdés
2 napja iszonyatosan viszkedni kezdett a szemérem ajkam körül.Ma már ott tartok hogy sárgás szinű túros állagú nagyon kellemetlen szagú.Nem tudom hogy melyik termék jó rá a canesten vagy inkább a lactofeel.Péntek van és már nem tudok elmenni orvsohoz. hétfőig várnom kell hogy eltudjak menni.Aki hasonlot tapasztalt és valami segitett enyhiteni a gondját kérem irjon.Köszönöm
2012. okt. 26. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha gombás fertőzésről van szó, akkor jó a caneseten/ amit kívül kell használni/ Viszont ha a viszketés mellett egyéb zavaró tünet is fennáll, akkor semmiféle kenőcs nem fog segíteni. Ezért is szükséges és kihagyhatatlan a nőgyógyász.

A kenet vizsgálat eredményétől függ majd, hogy antibiotikum, vagy kúpot ír majd fel.

2012. okt. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én megpróbálkoznék a kamilla teás fürdővel is.
2012. okt. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Lactofeelt vettem rá.Talán ennyhiti hétfőig.
2012. okt. 26. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!