Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon kellemetlen érzés, mi...

Nagyon kellemetlen érzés, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Szeretkeztem a párommal,majd másnap reggel égető,csípő fájdalmat éreztem odalent,folyamatosan pisilnem kell. Mi ez? Hogyan enyhítsem?
2012. okt. 19. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami fertőzés vagy felfáztál. De ha folyamatosan pisilned kell akkor inkább felfázás.
2012. okt. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Hólyaghurut. Rengeteg folyadék, és ha van Nolicin nevű gyógyszered akkor az, vagy tőzegáfonya kapszula. Ha egyik sincs, akkor ülőfürdő.3-4 nap alatt elmúlik. :)
2012. okt. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha szexuális úton terjedő betegségek okozzák a hólyaghurutot, mindkét félnek kezeltetnie kell magát, különben fennáll a folyamatos oda-vissza fertőződés esélye. A szexuális úton terjedő betegségek nincsenek korhoz kötve, bárkivel megeshetnek, és nem feltétlenül utalnak kicsapongó, felelőtlen életmódra, hűtlenkedésre. Előfordulásuk nem kínos, nem ciki, és jól kezelhetők, titkolózás helyett keresd fel kezelőorvosod.


[link]

2012. okt. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%

2. válaszoló:


"Hólyaghurut"- vagy vesemedence gyulladás, vagy gombás, vagy bakteriális fertőzés- Ez bármi lehet!


"Rengeteg folyadék" - Ez volt az egyetlen jó tanácsod.


"és ha van Nolicin nevű gyógyszered akkor az" - A Nolicin vényköteles gyógyszer, nagyon erős antibiotikum, úgyhogy csak úgy beszedegetni senkinek sem ajánlott főleg úgy, hogy azt sem tudja mi baja!


"vagy tőzegáfonya kapszula." - Ez kiegészítő kezelésként megteszi, de nem fogja megoldani a problémát véglegesen.


"Ha egyik sincs, akkor ülőfürdő.3-4 nap alatt elmúlik. :)"

- Vagy nem, vagy elmúlik és a nem megfelelő kezelés miatt újra és újra vissza fog térni a probléma.


Válaszolva a kérdésre- Az egyetlen okos dolog amit tehetsz, hogy mihamarabb felkeresel egy orvost, csináltatsz vele egy tenyésztést és a kapott eredmények alapján hatásos antibiotikumot fog felírni. Így tudod elkerülni azt, hogy otthoni kontárkodással kialakuljon egy újra és újra visszatérő fertőzés.

2012. okt. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ittam forró teát,pihengettem és elmúlt,csak kb 3 óráig tartott. Nem lehetséges,hogy kicsípte a sperma vagy valami megnyomódott belül? Mindenképp fertőzés?
2012. okt. 19. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!