Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor lesz már vége a fertőzés...

Mikor lesz már vége a fertőzésnek?

Figyelt kérdés

Elegem van! 4 hónapja húzodik el... az első hónapban 2 nap alatt lezajlott. elmúlt. aztán menstruáltam és utána hopp visszajött a gomba. hol túrós, hol sárgás, hol kevés hol pedig liter számnyi a folyásom. a szaga meg szintén... hol halszagú, hol nagyjából virágillatú. mindent kipróbáltam már!!! dokira nagyon nincs pénzem, anyukámnak nem merek szólni, és nem fizetős doki eddig kettő is azt mondta, hogy Protexin tabletta és Canesten...

Segítsetek!! :(



2012. okt. 24. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy anyukádnak nem mersz szólni? Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?


Pedig inkább jobban járnál, ha magánkezelésekre járnál, vagy ha tényleg nincs rá pénzetek, akkor keress valami értelmes nőgyógyászt, aki hajlandó lesz téged normálisan kikezelni!

Jobbulást!

2012. okt. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tényleg el kéne menned egy olyan nőgyógyászhoz, aki nem csak találomra diagnosztizál, hanem rendesen meg is vizsgál, kenetet vesz, és az alapján ír fel gyógyszert. Ha nem kezelik megfelelően, akkor nagyobb baj is lehet.
2012. okt. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem véletlenül mondták a dokik, nekem is a Protexint mondták a candid plust az elmúlasztotja egy hét alatt.
2012. okt. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!