Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy súlyosabb fertőzésnek...

Nempublikus kérdése:

Egy súlyosabb fertőzésnek ennél komolyabb tünetei vannak? Leginkább a meddőségtől félek.

Figyelt kérdés

1. Sok és furcsa a folyásom

2. A hüvelybemenetelemnél nagyon piros (de ez lehet hogy azért,mert ott is szappannal tisztálkodom)

3.Olyan kényelmetlenül érzem magam odalent...

Dokihoz novemberben megyek.

De jó pont, hogy nincs égő,viszkető érzésem... Ötlet,hogy mi lehet a baj?


2012. aug. 5. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
November még nagyon messze van! Amilyen hamar csak lehet, menj orvoshoz!
2012. aug. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
már nem azért a 20 fillérért, de bármilyen komolyabb ill kezeletlen fertőzéstől lehetsz meddő. előzőekből kifolyólag még felszállhat is, megbetegítve a veséidet is. a november már késő, most kell elmenned orvoshoz.
2012. aug. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp elöbb menj mint november.
2012. aug. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De nem tudok... Nincs előbb hely, a szüleim nem vesznek komolyan... Hol kérhetek előbbre időpontot?

Mondjuk a vesém engem nem érdekel, csak kisbabám lehessen!!

2012. aug. 5. 21:40
 5/8 anonim ***** válasza:
végülis jobb ha a veséd megy oda mint más szerved, arra legalább van dialízis. -.-" menj el magánorvoshoz, vagy keress másikat.
2012. aug. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Oké,holnap beszélek anyával,hogy csináljunk valamit,de szerintem nem megyek semmire...

Voltam már párszor nődokinál,de mindig azt mondta minden oké, vagy csak felírt valami bogyót és kész... Szóval kb. leszarta... De honnan kerítsek másik orvost, már eddig 3nál voltam,szartse csinált egyiksem...

2012. aug. 5. 21:59
 7/8 anonim ***** válasza:
A kezeletlen hüvelygyulladás szövődményként húgycső- és hólyaggyulladást is okozhat, iszonyú fájdalmas mindkettő. Hosszú távon igen, meddőséget is. Hogy súlyos-e a fertőzés, azt valójában csak mikroszkópos v. tenyésztéses vizsgálattal lehet megmondani. De ha már több doki is azt mondta, hogy nincs semmi bajod, akkor az is lehet, hogy a következők okozzák a bajodat: szoros, műszálas fehérnemű, szoros ruházat, túlzásba vitt intim higiénia, esetleg érzékenység a mosószerre/öblítőre, és igen, a szappan is okozhatja a pirosodást.
2012. aug. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! Igen,tényleg mániám a szoros csőfarmer és a műszálas tangabugyi... (de már leálltam vele)

Szappan helyett 2 napja elkezdtem intim gélt használni,de még nem láttam változást... De lehet,hogy több idő kell neki...

2012. aug. 7. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!