Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menzeszem. Lehet köze...

Késik a menzeszem. Lehet köze hozzá a fertőzésnek?

Figyelt kérdés

Szombaton kellett volna megjönnie a menzeszemnek,de nem jött meg,sőt az utóbbi időben eléggé rendszertelen.Lehet hozzá köze,hogy valszeg fertőzésem van,(kb.2 hónapja sárga folyás,kellemetlen szagú)de csak jövő héten megyek dokihoz?

Ettől késhet vajon?


2010. nov. 2. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem igen mert gyulladásba van! de nem tudsz menni hamarabb dokihoz? ez igy nem lesz jó :S
2010. nov. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
sajnos nem,mert csak jövő hétre kaptam,ráadásul csütörtökre,nem is hét eleje:S
2010. nov. 2. 18:38
 3/10 anonim ***** válasza:
viszket kivül? vagy fáj amikor pisilsz? lehet bakteriális vagy gombás fertőzésed van
2010. nov. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
a-a.nem viszket,nem is fáj pisiléskor,csak folyásom van,ami elég kellemetlen.
2010. nov. 2. 18:51
 5/10 anonim ***** válasza:

hmmm.. szerintem gomba lesz

[link]

itt néz körül

2010. nov. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni,hogy szűz vagyok,tehát a nemi úton terjedő betegségek kizárva.
2010. nov. 2. 18:57
 7/10 anonim ***** válasza:
az mindegy mert akárhol összeszedhettél valami fertőzést :S
2010. nov. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1 nem gombád van és látatlanban nehéz is megmondani, de inkább bakteriális fertőzés

2 vagy te nem figyeltél biológián vagy a tanárod nem arról beszélt amiről kéne, mert akkor tudnád, hogy a WC-n is el lehet kapni a gombát és a bacikat is

3 2 hónap után mész csak el orvoshoz???????????

4 a kezeletlen fertőzés akár meddőséget is okozhat!!!!!!

2010. nov. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
minél hamarabb menj orvoshoz!!!!! ha ez 2 hónapja fennáll már rég meg kellett volna nézetni:S:S:S
2010. nov. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

van egy tök jó intim mosakodó igaz húzós az ára olyan 5-6000 ft körül mozog az ára ha nem több az a neve,hogy Intim Aid ilyen gombás fertőzésekre van

[link]

pID=termekeink&termcsopkod=25&termekkod=45

szerintem nagyon jó énis ezt használom, sőt anyósomnak is segített!!!! megéri az árát

2010. nov. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!