Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vérzek még mindig és...

Miért vérzek még mindig és mikor lesz már vége?

Figyelt kérdés
3 hete volt egy 5-6 hetes vetélésem,spontán zajlott,6 napig véreztem akkor.Aztán jött egy hét szünet,és ismét vérzés 1 hétig.Voltam dokinál,azt mondta,biztos most távozott,aminek még kellett.A méhemben nem látott semmit uh-al.Aztán 2 nap szünet után megint vérzek,és érzem a méhem(Tompán érzékeny)
2012. szept. 27. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet ez már a menstruációd. Nekem is akkor volt missed ab mikor neked. Én 10 napig véreztem-barnáztam felváltva. Másfél hét kimaradt most megint nagyon vérzek, szerintem nekem ez már a menszesz, szerintem neked is.
2012. szept. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi,gondoltam erre is,de nem olyan,mint a menzim szokott lenni.Vagy ez is normális,hogy most másmilyen?Kevesebb is,és sötét bordó,kicsit nyúlós.Sajnálom ami veled történt,spontán zajlott?Hogy vagy?
2012. szept. 27. 14:21
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem élénkpiros színű és több a megszokottnál. Műszeresen fejezték be, neked?
2012. szept. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én is sajnállak téged, mi történt?

Testileg aránylag jól bár ez a sok vér már teljesen tönkretesz, szédelgek. Lelkileg még teljesen padlón vagyok. te?

2012. szept. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem spontán zajlott,túltettem magam rajta,így kellett lennie,szeretnék minél előbb újra próbálkozni,bár ha ennyire nehezen jövök rendbe,nem tudom mi lesz.Akkor ne menjek dokihoz szerinted?
2012. szept. 27. 14:42
 6/7 anonim ***** válasza:
inkább menj el minthogy baj legyen hogy nem mentél. Első baba lett volna neked?
2012. szept. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Van már egy 2,5 éves kisfiam,de már nagyon szeretnénk kistesót,de sajnos nem jön,már 10 hónapja várjuk:(

Még várok pár napot,hétfőig ha nem változik,elmegyek dokihoz.Köszi a választ!

2012. szept. 27. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!