Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt valaki rosszul a vastarta...

Volt valaki rosszul a vastartalmú készítményektől?

Figyelt kérdés
36.hétben járok és vérszegény lettem sajnos.Vaspótlásra szorulok,azonban bármilyen vaspótló tablettát,vizet,pezsgőtablettát próbálok ki mindtől rosszul vagyok.Hányingerem és hasmenésem lesz tőle.Azonban ebben az utolsó pár hétben szükségem lenne a gyors és nagyobb mennyiségű vaspótlásra.Napi 20-30 mg-ra. Járt valaki ugyanígy?Van valami,amivel felválthatom ezeket a készítményeket?

2012. okt. 23. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem ez csak akkor okozott problémát, amikor éhgyomorra vettem be, akkor nagyon fájt a gyomrom, később még ki is hánytam. Szerintem egyeztetned kellene az orvosoddal, és ha nem megy a szájon át szedhető tabletták alkalmazása, akkor vénás injekciókúrát fog javasolni. Legalább is az én orvosom ezt tette.
2012. okt. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, extrém hasmenéssel majdnem kórházban kötöttem ki.
2013. júl. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!