Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, miért hajtjátok le...

Lányok, miért hajtjátok le idegen helyen a wc deszkát ha úgysem ültök le?

Figyelt kérdés
rejtélyes,nők
2012. okt. 17. 17:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Hát ilyen tényleg nincsen,nálunk inkább ilyen fröcsögés a probléma hogy amikor odaállok a piszoár elé,akkor sokszor érzem a kezemen vagy a kopaszőrmesteren hogy visszafröccsen valami,ami ha a sajátom,akkor nem lenne baj,na de a piszoárok 90%ban nincsen öblítés,tehát sanszos hogy másé is rám fröccsenhet :)

Ezért jobb a sima wc-ba slagolni és nem pisszoárba.Ja meg a pisszoár környéke vastagon körbe van ...ozva,abban sem egy élmény toporogni :)


Ja meg vannak ilyen vicces megoldások,hogy nagy rozsdamentes acél fal és az alján van egy kis lefolyó és akkor oda lehet állni többet is és a falat pisilni,ami lecsurog... hát ez sem a higiénia csúcsa,főleg h sokszor itt sincsen öblítés..

Ahol tökéletes megoldást láttam,az Londonban a metróban(!!!) volt,meg általában minden londoni nyilvános helyen.50 pennys-t be kellett dobni ilyen beléptetőkapun,szenzoros szappan,szenzoros csap,a wc-k olyan tiszták voltak mint a patyolat,a lehúzás is szenzorral ment,csak elé tartottad a kezed és lehúzta a wc-t...tehát gyakorlatilag amellett hogy tiszta volt minden,semmihez nem kellett hozzáérned sem!

Még az utcai wc-k is ilyenek voltak!

Pesten meg még utcai wc sincsen,a mekdonálc lett a balkán nyilvános wcje -.-

2012. okt. 20. 11:51
 12/15 anonim ***** válasza:

a balkán nyilvános wcje xD. Hát igen, Magyarország kicsit (pár évtizeddel) le van maradva...


A fiúwc-vel kapcsolatban, a férfiak tényleg szokták használni a piszoárt? Én azt mindig viccesnek tartottam, hogy a férfiak egymás mellett pisilnek, mint a lovakxD. Nekünk se az általános suliban, sem a középsuliban nem voltak hajlandóak a fiúk használni(mondjuk lehet, hogy azért, mert nem volt közöttük ilyen elválasztó fal:P)

2012. okt. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Persze hogy szoktuk. Sőt, alig várom már a szitut az irigy oldalpillantásokkal. Ezt nézzétek pancserek, el tudlak vele gáncsolni!:DD
2012. okt. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hehehe utolsó :DD Na igen mondjuk aki nem "szégyenkezik" a méretei miatt az kedveli az ilyen helyzeteket :D
2012. okt. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Én mondjuk nem nézem a másik farkát,de még olyat sem láttam hogy az enyémet mustrálná valaki...

Az elgáncsolós dumán jót nevettem,de mi férfiak és a csajok(ők jobban) is ismerik a vérpénisz és húspénisz rejtelmeit :)

Az elgáncsolós szafaládé az esetek többségében sajnos nem nagyobb sokkal állva,míg a szerényebb társaik sokkal nagyobb változáson mennek át és a végeredmény kb ugyanakkora.Most a nagy átlagról beszélek. :))

2012. okt. 21. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!