Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, miért hajtjátok le...

Lányok, miért hajtjátok le idegen helyen a wc deszkát ha úgysem ültök le?

Figyelt kérdés
rejtélyes,nők
2012. okt. 17. 17:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom, én is mindig gondolkozok rajta, mikor lehajtom.. De szerintem azért mert tudat alatt azt érzi az ember, hogyha véletlen mégis hozzáér az ülőéhez az nem olyan hideg mint a wc kagyló. De ez lehet hogy hülyeség :D
2012. okt. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem azért hogy ne derüljön ki az hogy nem ültek le.

Vagy olyat is láttam hogy leül de elötte épit egy várat a wc deszkára pzs-böl vagy wc papirból.

2012. okt. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok: gondolom te fiú/férfi vagy és az a wc papír/papírzsepi vár arra szolgál, hogy ne kapjunk el fertőzéseket, mert eléggé kellemetlen, és nem a legjobb, hogy kezeled magad 3 napig, egészséges vagy és másnap ráülsz egy idegen wc-re és megint elkaptál valamit. :)
2012. okt. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem kételkedem hogy van alapja, csak a kérdezőnek mondtam hogy emiatt le lehet hajtva a deszka.
2012. okt. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én inkább felhajtom.

Tudjátok kinek van kedve a tiszta pisicseppes wc-ülőkéhez véletlenül hozzáérni.. Van, hogy a combom hozzáér, hát baromira undorító.. Még pisijéhez!! Sajnos a suliban jó kicsik a fülkék, nem tudok normálisan terpeszben állni.

2012. okt. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
én nem ülök rá, és hozzá sem érek. a sok terpesztésféliggugolástól már úgyis megerősödött a combizmom.:P
2012. okt. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Amúgy azt tudtátok hogy a bugyitok sokszor hozzáér a wc-hez miközben fölé gugoltok?

Sok lányt láttam már pisilni és mindig megfigyeltem hogy sokszor oda ér a letolt bugyijuk a wc deszkához vagy a fajanszhoz.

Ez nyilvános helyen elég veszélyes a fertőzések miatt.

2012. okt. 19. 16:56
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem eddig 1x ért hozzá asszem, de mivel tisztaságit hordok, és az ért hozzá inkább kivettem és a tiszta bugyit vettem vissza, egyszer elkaptam valami fertőzést, azóta nagyon figyelek!
2012. okt. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem a bugyim mindig a nadrágon belül van, max a nadrágom ér hozzá. A bugyim semmiképpen.
2012. okt. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
a guggolós csaj vagyok:P, én arra is figyelek, hogy ne érjen hozzá a bugyim. nektek fiúknak szerencsére nincsenek ilyen gondjaitok.:P
2012. okt. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!