Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye, nem lehetséges, hogy...

Ugye, nem lehetséges, hogy terhes lennék 3 "vérzés" után?

Figyelt kérdés

Fura kérdést fogok feltenni...

32 éves vagyok, de a barátommal július végén szakítottunk. Nekem azóta 3x is megjött, igaz valahogy más volt, és rettenetesen fájt. Mindvégig "terhesnek" éreztem magam... Tesztek végig mind negatívak lettek.

Most várom a 4. menzeszt, de helyette világosbarnás folyásom van... Csípő környékén kicsit teltem, de egyébként nem híztam.


2012. okt. 17. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem nem lehetsz, de önmagad megnyugtatása érdekében menj el nődokihoz!
2012. okt. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a három vérzésed erős, darabos volt, akkor nem lehetsz terhes, ráadásul a teszteknek is ki kellene mutatniuk. Lehet bármilyen fertőzés, hormonprobléma, stressz, érdemes felkeresned a nőgyógyászodat, aki majd megvizsgál és tisztázza, mi is okozza ezt.
2012. okt. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!