Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy mégis terhes...

Lehetséges, hogy mégis terhes vagyok? Már 3 tesztet is csináltam, de még mindig nem jött meg.20 napja késik.

Figyelt kérdés

3-án kellett volna megjönnie.

Nem jött, ezért másnap teszteltem először és negatív lett.

Aztán a következő tesztet az elmaradás utáni 10. napon csináltam és az is negatív lett.

Végül most kedden csináltam egy 3.-at is és ez negatív lett.

A tesztek különböző fajtájúak voltak és nem olcsók....

A hasam folyamatosan fáj 2-3 napja, más tünet nincs...


2012. márc. 22. 14:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és miért nem mész orvoshoz?
2012. márc. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Talán ha elmennél nőgyógyászhoz...
2012. márc. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, lehetséges, viszont a hasi fájdalom pl. krónikus petefészek gyulladásra is utalhat (ez sokszor nem jár lázzal v. egyéb tünettel), ami szintén vezethet a menzesz kimaradásához. Menj el nőgyógyászhoz, mondd el neki a panaszaidat! Ő kérheti a terhesség megállapítását vérből, ami sokkal pontosabb, illetve a laboratóriumi terhességi teszt még vizeletből is sokkal érzékenyebb, mint a legjobb boltiak. A vérvételből, esetleges hüvelyi- v. alhasi ultrahangból pedig az is kiderül, ha gyulladás vagy más probléma okozta a panaszaidat.
2012. márc. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ezt itt neked senki nem fogja megmondani, hogy terhes vagy-e. Vagy ha igen, ő lesz a legközelebbi Nobel-díjasunk.

Ha nem feküdtél le senkivel, akkor hormonális probléma, felfázás, fertőzés...áll a háttérben.

Ha fennállhat a terhesség veszélye, akkor jobb, ha orvoshoz mégy - bár a tesztek ált. nem hazudnak.

De ha valami fertőzés, felfázás...akkor is jó, ha orvos kezel. Egyébként 20 nap kimaradás még nem nagy probléma, nekem is volt, hogy egy egész ciklus kimaradt, de nem aggódtam, mert nem állt fenn a terhesség veszélye:) Aztán megjött, mikor akarta, de nem volt fájdalmam sem.

2012. márc. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy ki leszek oktatva.....mindegy.

Nem lehetne esetleg, hogy aki nem tud NORMÁLISAN válaszolni, az NE tegye????


A kérdésekre válaszolva:

-26 éves vagyok;

-sajnos csak 2 hét múlva esedékes az időpont (múlt héten hívtam fel)......

-igen, van párom és gumival védekezünk, (majdnem mindennap együtt vagyunk....)

2012. márc. 22. 15:06
 6/16 A kérdező kommentje:

Ja, és csak kizárólag gyógyszertárban vásárolok teszteket mindig!

Én nem bízom a boltiakban...

2012. márc. 22. 15:07
 7/16 anonim ***** válasza:
EGyébként nincs semmi problémád? fájdalom pld...
2012. márc. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Csak a hasam fáj...

De nem nagyon, csak egy kicsit.

2012. márc. 22. 15:24
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor mehetnél az ügyeletre, nem kéne várnod...
2012. márc. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Gondolom sokan értettek félre - én is - hogy tini lehetsz. Ez nem derül ki a kérdésedből.Tiniknél amúgy is rendszertelen, míg "beáll" a ciklus.

Ha rendszeresen élsz nemi életet, az óvszer az nem 100 %-os biztonság.

Nem hinném, hogy három negatív teszt ellenére is állapotos lehetnél. De ilyen esetben szerintem nem kell időpontra várnod.Kötelesek megvizsgálni, ha panaszod van.

2012. márc. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!