Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy mégis terhes...

Lehetséges, hogy mégis terhes vagyok? Már 3 tesztet is csináltam, de még mindig nem jött meg.20 napja késik.

Figyelt kérdés

3-án kellett volna megjönnie.

Nem jött, ezért másnap teszteltem először és negatív lett.

Aztán a következő tesztet az elmaradás utáni 10. napon csináltam és az is negatív lett.

Végül most kedden csináltam egy 3.-at is és ez negatív lett.

A tesztek különböző fajtájúak voltak és nem olcsók....

A hasam folyamatosan fáj 2-3 napja, más tünet nincs...


2012. márc. 22. 14:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
9-es! Az ügyeleten azt mondták, ilyennel nem foglalkoznak.
2012. márc. 22. 16:06
 12/16 A kérdező kommentje:

Kedves 10-es! Ezt én is elmondtam a telefonban, de a válasz za volt, hogy nagyon sokan vannak előttem és 3 negatív teszttel biztos nem vagyok terhes...hát, én ebben nem vagyok olyan biztos! :(

Nálunk a családban mindenki későn veszi a terhességet....anyám 20 hetesen vett észre engem, akkor mozdultam meg először....addig lapos volt a hasa és onnantól kezdve, hogy észrevette, hogy vagyok, rohamosan nőtt a hasa.

Szóval joggal retteghetek :(

2012. márc. 22. 16:10
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes, és tök fölösleges lenne előbb dokihoz menni. Sőt, megvárhattad volna nyugodtan a második elmaradt menstruációt is a dokival, mert egy-egy kimaradt menstruáció simán belefér évente a dologba.

Tapasztalatból mondom ezeket.

2012. márc. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ezt nem neked írtam "oltásnak", hanem azoknak, akik egyből orvoshoz akartak küldeni.
2012. márc. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

mikor volt az utolsó menstruációd? gondolom mire orvoshoz jutsz addigra eltelik a 6 hét azóta és akkor UH-hat és abból kiderül 100%-ra

három negatív teszt nem egy életbiztosítás

fals negatív elég gyakori, fals pozitív csak ami nagyon ritka

szóval ha terhesség miatt aggódsz jobb elmenni

egyébként azt is csinálhatod hogy elmész valami rendelésre, ahol nem kell időpont, csak elmész és vársz, amíg sorra nem kerülsz, és akkor nem kell 2 hetet várni

egy hüvelyi uh-hoz a terhesség megállapítására nem kell nagy szakértelem, bármelyik orvos eltudja végezni (6 hetes terhességtől már látszik a szívhang)

és akkor legalább nem retteged halálra magad

2012. márc. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

15-ös! február 6-án jött meg utoljára.....

Tegnap csináltam még egy tesztet és az is negatív lett.

Sajnos mivel a 10.kerületben lakom, ezért csak a helyi egészségházba mehetek ingyenesen és bizony időpontot kell kérni sajnos...nem tudom, mi lesz :(

Tünetek továbbra sincsenek.

Van egy olyan érzése, hogy úgy járok, mint anyám: 20 hetesen veszem észre!!!!

2012. márc. 29. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!