Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Véres folyás, menstruációs...

Véres folyás, menstruációs hasi fájdalom?

Figyelt kérdés

Ma véres/barna folyásom volt, és egész nap úgy éreztem,mintha menstruálnék. Mikor megnéztem, csak véres folyást láttam, de semmi egyebet..

Kb. 2 hónapja bevettem egy Escapelle 72órás tablettát. Előfordulhat,hogy attól van?

(Az előző ''menstruációm'' is teljesen ugyanilyen volt..)


2012. okt. 4. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
És azelőtt is vettél be 72eset? Mert ha igen, akkor ez normális. Ha nem, szerintem fordulj orvoshor, nődokihoz.
2012. okt. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem. Két hónappal ezelőtt szükség volt a 72órás tablettára, és bevétel után pontosan jött meg a menstruációm ( Előző men. után 28nappal), de a következő csak éppen, hogy véres folyás volt, ugyanúgy,mint most.

Már megvan a fogamzásgátlóm, de amíg nem menstruálok, nem bírom elkezdeni a szedését.

2012. okt. 4. 15:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Hormonprobléma lehet.
2012. okt. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy hamarabb kellett volna, de felhívtam a nőgyógyászomat. Most egy hüvelykúpos kezelés alatt állok, azt mondta,hogy ezalatt a kezelés alatt előfordul, nem szabályos, de előfordul.

Örülök,hogy tudtam beszélni vele, megnyugtatott! :)

És köszönöm a válaszokat!

2012. okt. 4. 15:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2012. okt. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!