Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bő tejszerű fehér folyás,...

Bő tejszerű fehér folyás, alhasi fájdalom minek a jele? Nem középidős fájdalom.

Figyelt kérdés
1 hónappal ezelőtt nagyon fájt jobb oldalt lent 4 napig. Aztán szünet, majd átment a bal oldalra. Elmentem orvoshoz, nyomkodta, de úgy nem éreztem fájdalmat. Elmentem ultrahangra, semmi baj nem volt. Olyan volt a fájdalom, hogy főleg ha leültem, vagy léptem egyet. Nem egész nap, de sokszor. Aztán szünet volt majd most megint fáj jobb oldalon. Nem tudom összefügg-e, de bő fehér folyásom volt nemrég reggel. Még a mosdóba vettem észre. Tejszerű volt, bő és folyékony. Azóta bő, de sűrűbb van. Nem csíp, nem kellemetlen szagú, és nem is középidőben vagyok, de nem is most fog megjönni. Mi lehet a bajom? Kérem olyanok válaszoljanak, akik vagy értenek hozzá, vag hasonló problémáik voltak. Köszönöm előre is!

2012. júl. 29. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Mintha magamat olvastam volna..Doki nálam kért tenyésztést,minden negatív..Én se tudom mi lehet ez:S
2012. júl. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! És neked mióta van?
2012. júl. 29. 22:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Kb.2 hónapja..Már szedem fél éve a Meforalt,és ez kb.3 hónapja jelentkezett.(PCOS vagyok amúgy.)
2012. júl. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem. Hát akkor neked lehetséges, hogy a Meforal szedése okozza? Én nem szedek semmit :S És az, hogy PCOS vagy, hogyan derült ki? Mik a jelei? Vagy az, hogy van? Bocsánat, tudatlan vagyok róla :S
2012. júl. 29. 22:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Keress rá google-n,így hosszú lenne leírni.UH-n látták a cisztákat petefészkeken.
2012. júl. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Jobb ovarium alsó pólusánál 38 mm-es pókhálószerkezetet mutató, bevérzett res."


Tehát a jobb oldali petefészkem bevérzett állapotban van. Az orvos nem mondta mitől lehet, és mi lesz vele. Véleményem szrint ezért fáj jobb oldalt. Gondoltam megírom, hátha jutsz valamire.

2012. júl. 30. 20:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Uhh..ez nem hangzik valami jól..Műteni fognak?Jobbulást neked!!
2012. júl. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!