Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna folyás, fájdalom?

Barna folyás, fájdalom?

Figyelt kérdés
Már 1 hete barna folyásom van(nem ijedtem meg mert már volt ilyen) de tegnap este siettem haza amikor jobb oldalt el kezdet fájni a hasam olyan érzés volt mint ha a levegő szorult volna be, de aztán egy 5 perc elteltével rettenetesen elkezdet fájni a méhem jobb oldalt a csont alatt!! Fogalmam sincs mi történhetett!!
2012. febr. 18. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán el kellene menni orvoshoz. Egy hét barna folyás komoly fertőzésre utalhat. Nem értem ilyenkor az embereket, mire várnak? Én is utálok nőgyógyászhoz járni, de az ember szervezete nem játék.
2012. febr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb lenne ha minél hamarabb orvoshoz mennél!
2012. febr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Hétfőn az lesz az első, hogy nőgyógyászhoz megyek, csak nem tudom, hogy így meg vizsgál? hogy erős barna folyásom van??
2012. febr. 18. 11:09
 4/6 anonim ***** válasza:
persze hogy megvizsgál, de valószinű hogy felfáztál és /vagy petefészekgyulladásod van. jobbulást!!
2012. febr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget:) tegnap meg oldódott a problémám, jártam nőgyógyásznál és semmi fertőzés, gyulladás nincs csak egy kis menstruációs változás van :)
2012. febr. 19. 12:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, örülök. :)
2012. febr. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!