Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mezei zsurló tényleg meghozz...

A mezei zsurló tényleg meghozza a menzeszt?

Figyelt kérdés

Olvastam valahol, hogyha késik,akkor mezei zsurló teát kell inni, mivel az meghozza.

Tapasztalat valakinek esetleg?


2012. szept. 23. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Én énekes vagyok, a zsurlót torokgyulladás esetén, torok- és hangszálproblémákra használom. Soha nem jött meg tőle előbb.
2012. szept. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem.

Esetleg nem tudsz valami másik gyógynövényt, ami az ilyen problémára jó?

Cickafarkot próbáltam, de nekem nem hatott. :(

2012. szept. 23. 17:43
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Édesem hány éves vagy, de komolyan? =/ Foggátlóval lehet tologatni a menzeszt, ilyen csodateákkal nem. Milliárdszor írták már ki ugyanezt a havis kérdést, nem hiszem el, hogy ennyire nincsenek ma a lányok felvilágosítva.
2012. szept. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs rá gyógynövény. Ki kell vizsgáltatni az okát, és kezelni. Ha késik, az általában azt jelenti, hogy nincs peteérésed. Akkor jön meg, amikor elöregszik a nyálkahártya és leválik. Tehát azt kell kideríteni, miért nincs peteérésed. Ennek sok oka lehet, nem látunk beléd, muszáj megnézetni magad egy orvossal. Egyet ne fogadj el: fogamzásgátlóval "szabályozni" a ciklusodat. Azért ne, mert ez a problémádat nem oldja meg, csak elnapolja. Lesz egy halál pontos mesterséges ciklusod, aztán ha abbahagyod a tablettát, megint nem jön meg, mert magát a problémát nem kezelték, csak takargatták.


Ha mindenképpen próbálkozni akarsz, akkor az Aviva tornát érdemes esetleg megpróbálni, de őszintén szólva abban sem biztos, hogy 100%-osan szabad hinni.

Első

2012. szept. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igen, az Aviva módszerről sok jót hallottam, érdeklődtem is a szervezőnél, de a mi környékünkön csak november tájt kezdődnek el a tornák... Addig meg nem akarok várni.


Amúgy huszonéves vagyok.

2012. szept. 23. 19:11
 6/6 A kérdező kommentje:
Hétvégén megjött magától. Juppi. :)
2012. okt. 8. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!