Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klion D-100 hüvelytabletta...

Klion D-100 hüvelytabletta alkalmazása során enyhe hüvelyi vérzést tapasztaltam. Hagyjam abba a szedését?

Figyelt kérdés

Ma 9. napja használom a hüvelykúpot, még hátra van belőle 2 darab. A mai nap vettem észre, hogy enyhe hüvelyi vérzésem van tabletta maradványokkal keverve. A betegtájékoztatóban lehetséges mellékhatásként olvastam, hogy a kúp esetlegesen hüvelyi irritációt válthat ki. A problémám, hogy mivel ez egy antibiotikum, így ha abbahagyom, gyakorlatilag az egész nem ért semmit. Viszont ha folytatom, nem tudom milyen bajom lehet belőle. A nőgyógyászom legközelebb csütörtökön rendel.

A kérdésem: más is tapasztalt hasonlót? Nem feltétlenül a Klion-nal, hanem bármi más vényköteles hüvelyi kúppal? És ha igen, abbahagyta a használatát?

Köszönöm a válaszokat!


2012. szept. 18. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

az nem az irritáció miatt van

hol tartasz a ciklusban? lehet, hogy hamarosan megjön, vagy épp most vagy félidőben

ha nem mar, csíp, vagy éget, akkor ne ijedj meg, csináld végig a kúrát

2012. szept. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok

még egy: én nem hagytam abba sos, pedig volt már ilyen, csak akkor, ha megjött közben, mert a vérzés kimossa a tabit. mensi után folytattam tovább

2012. szept. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Pont középen vagyok a ciklusban, sosem szokott köztes vérzésem lenni. Ha ez valóban egy a mellékhatások közül, akkor vajon folytassam, vagy a maradék 2 darab elhagyása már nem az a mennyiség, ami feleslegessé tenné a kúrát?
2012. szept. 18. 15:20
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
folytasd csak tovább, már csak két nap, addig tisztasági betéttel elleszel. ne hagy abba, mert ha jól is érzed magad, a kúra annyi amennyi, nehogy kiújuljon a későbbiekben
2012. szept. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én mindet elhasználtam és a 11. napon (amikor már ugye elfogyott), vérezni kezdtem.

Ez is a gyógyszer miatt van?

Elmúlik magától vagy ez is kezelésre szorul?

Visszatérő dolog ez a vérzés vagy elmúlik és a következő ciklusban már nem jelentkezik?

2012. dec. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!