Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nálatok munkahelyen milyen,...

Nálatok munkahelyen milyen, hány wc van, hol?

Figyelt kérdés

Nálunk a kórházban 1 emeletre, 2 osztályra jut 1 wc. A betegeknek és az orvosoknak van saját, az összes többi dolgozó ide jár. Zárható, a kulcs a nővérpulton van, de sokszor valaki lenyúlja és elmászkál vele, be se tudunk menni.

Csak így meg kellemetlen, ha valaki elviszi a kulcsot vagy várunk, vagy át kell menni másik osztály nővéreihez kéregetni ami távol van, hasmenéses dolgozó mit csináljon? Betegek saját szobáiba mégsem lehet bemenni kakilni, orvosiba pláne nem és ők is zárják..



2012. szept. 16. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Hasmenéses dolgozó maradjon otthon..

Legyen több kulcs a nővérpultban,vagy tegyetek rá, akkor kulcstartót,amit senki sem tud zsebretenni,mint a benzinkutakon.

Egyébként nálunk tíz dolgozóra és az ügyfelekre van egy wc, mindig nyitva.

2012. szept. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk van 1 női és 1 férfi.A vendégek és mi dolgozók is ide járunk, szerintem kevés.Ráadásul alig lehet bezárni.
2012. szept. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De ha már munkában jön rá a hasmenés? Vagy csak simán nagyon kell neki? Kevés ez az 1 wc nálunk is.

A több kulcs annyiból jó lenne, hogy ha valaki elviszi akkor van még egy, de ha épp ülnek bent, akkor felesleges.

A nagyobb kulcstartó nem tudom, mennyire lenne jó, azért egy köpenyen van akkor zseb, hogy pl. egy sztetoszkóp beférjen, mekkorának kellene lennie? Bankban persze, hogy a blézerzsebbe nem fér el egy nagyobb táblás kulcstartó, de nekünk kb. egy 5 kilós súlyzó kellene rá, akkor talán senki nem vinné be útközben a konyhába.

2012. szept. 16. 13:51
 4/6 anonim ***** válasza:
3 női és 3 férfi. fent az emeleten az öltözőbe, szóval ha égetően gyors a dolog, akkor nem elég a biztonságisokon átvágni, még lépcsőt is kell mászni :/
2012. szept. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem nehéz hanem nagy kulcstartó kell, 2 literes üditős palack, dísztárcsa, azért az egy köpenyzsebben sem fér el.

Értem én hogy kevés az az egy mosdó, de akkor legalább ezt a részét próbáljátok meg megoldani.

2012. szept. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy 50 nőre jut (kb. ennyi nő van egy emeleten) 5 női wc. Bőven elég.

Egyébként ez egy 1100-as cég, több épületszárnnyal, sok emelettel, s minden emeleten és minden folyosón van mosdó. Tehát akkor is lehetne hova futni, ha véletlenül mindegyik foglalt (mondjuk közös megbeszélések előtt előfordul).

2012. szept. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!