Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jön meg a menstruációm és...

Nem jön meg a menstruációm és ma még egy baleset is történt. Valaki segítsen! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A menzeszemnek múlt hét közepén kellett volna megjönnie. Azt hozzáteszem a ciklusom alatt egy csúnya felfázáson és petefészek gyulladáson is átestem. 2 fajta antibiotikumot szedtem meg tőzegáfonyát ilyesmit.. Ezalatt lelkileg is nagyon kész voltam.. pontosabban azóta is. Felfázás miatt ultrahangon is voltam múlt hét kedden ott egy 2,4cmes tüszőt láttak. Pluszba ma még együtt voltam a barátommal, de az óvszer kiszakadt. Igaz kihúzta mikor elment, mert az ágyra folyt. De nem tudjuk mennyi juthatott a hüvelyembe. Hétvége van nem tudok esemény utánit iratni. Nagyon kétségbe vagyok esve valaki segitsen :((

18/L



2012. szept. 15. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha akarsz, tudsz íratni sürgősségi tablettát.


Erre van az ügyelet.

2012. szept. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ügyelet!!!!
2012. szept. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Ma már kapható terhességi teszt,ami azonnal kimutatja akár 1 napos terhességet is.Az pedig kapható gyógyszertár Dm stb. És jóval olcsóbb mint az esemény utáni.Szerintem ne aggodj,ennyi probléma gyógyszer után normális ha késik.
2012. okt. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

V.Kornel


Nem ártana, ha egy kicsit jobban utánanéznél annak, amiről beszélsz, s akkor nem írnál ilyen badarságokat!


Az igaz, hogy létezik olyan teszt, ami (elvileg) az 1 napos terhességet is kimutatja.

DE a terhesség NEM az aktus után 1 nappal 1 napos.


1 nappal az aktus után még sok esetben a fogantatás sem történik meg.


A spermiumok nagyon gyakran 2-3 napot is várnak, mire találkoznak a petesejttel és csak akkor történik meg a fogantatás.


És a fogantatás pillanatában még nem jön létre a terhesség, ahhoz előbb a megfelelő helyre kell vándorolnia a megtermékenyített sejtnek (ez +7 nap), valamint be kell ágyazódnia (a beágyazódás 5 napig tart).


Amikor megtörténik a beágyazódás, akkor jön létre a terhesség. S akkor kezdi a szervezet termelni a HCG hormont.


A terhességi tesztek pedig ezt a bizonyos hormont mutatják ki a vizeletből.


Tehát 1 napos terhességet TE bizony soha az életben nem fogsz kimutatni a 72 órás tabletta bevételi idején belül. ;)

2012. okt. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazad van elnézést.Tényleg hülyeséget írtam.
2012. okt. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!