Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit fognak a fülemmel csinálni?

Mit fognak a fülemmel csinálni?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok,és a házi orvos adott egy beutalót a fül-orr-gégére,mert a jobb fülemre nem hallok,(bedugult).Mit fognak ott csinálni vele?Csak kimossák? És az milyen érzés? De ugye nem szúrják fel? :S Holnap kell mennem.
2008. máj. 14. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Apanak ugyanez volt, de nem szurtak fel. Csak igy kimostak meg kapott egy sprayt amit igy fujogatni kellett vagy 1 hetig.
2008. máj. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szia köszi szépen:)
2008. máj. 14. 13:06
 3/7 anonim válasza:
hát ha be van dugulva, az fülzsírtól szokott és azt házi orvos is kimossa. nem tudom vagy más valami van vagy miért nem mosta ki. de ne félj csak mosás lesz szerintem. kicsit kellemetlen érzés de ki lehet bírni mint egy szurit.
2008. máj. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem csinált semmit a dugulással, mert nem látott semmit a fülemben.

de annál rosszabb nem hisze, hogy történik, minthogy kimossák:-)

2008. máj. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor szúrják fel, ha be van gyulladva. A testvéremnek 7-8 éves korában szúrták fel, de egymukkot nem adott ki (elég hisztis fajta:-), tehát még az sem lehet olyan elviselhetetlen.. Bár biztos van, aki az ellenkezőjét tapasztalta..
2008. máj. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hallásvizsgálatot csináltatnak, én erre tippelek.
2008. máj. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
csak kimosták.de olyan ciki volt:) kösz a válaszokat
2008. máj. 15. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!