Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszamenjek a nőgyógyászhoz?...

Visszamenjek a nőgyógyászhoz? Szégyellem magam, mert nem követtem az utasítását.

Figyelt kérdés

Egy éve hagytam abba a fogamzásgátlót, azóta kb. négyszer volt vérzésem. Utoljára áprilisban volt egy kicsi (előtte novemberben), utána egy héttel voltam nőgyógyszánál, akkor 7-8 mm-es volt a méhnyálkahártyám. Azt mondta a doki, hogy ha ebből 30-40 nap múlva nem lesz vérzés, akkor menjek vissza. Az a helyzet, hogy túlsúlyos vagyok, a doki szerint ha lefogynék, megától rendeződne a ciklusom. Amikor áprilisban megjött, épp fogyóztam, és már 5 kilót fogytam. Sajnos a fogyi abbamaradt, vérzés meg persze sehol. A doki azt mondta, hogy folytassam a diétát. A diéta abbamaradt, nem fogytam és szégyellek visszamenni, mert nem tartottam be az utasítását. Mit tegyek? :((((


24/L


2009. júl. 27. 18:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%
Nekem eddig nem jöttek vissza a kilóim hála istennek! Pedig ennek már több éve. Azok akik szintén akupunktúrára jártak, nekik sem jöttek vissza a kilók. Sajnálom, hogy neked igen, remélem a diétád bevált!
2009. júl. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
20:07-es! De nézték a petefészkemet, ami amúgy PCOS-ra jellemző. Rákérdeztem a belgyógyásznál, hogy akkor az miért van, azt mondta, hogy a gyöngysorszerű ciszták azok a peték, amik nem tudtak megrepedni a megfelelő petefészek működés hiányában. Szóval hogy most akkor PCOS vagyok-e nem... fene se tudja...
2009. júl. 27. 20:28
 13/16 A kérdező kommentje:
20:07-es! Még valami! LH/FSH az a luteinizáló hormon/follikulus stimuláló hormon? Mert akkor az 10,49/6,67=1,57 Ha erről van szó, akkor az nekem 2 alatt van. Köszi az infót! :)
2009. júl. 27. 20:30
 14/16 A kérdező kommentje:
20:08-as, köszönöm, várom a diétát, még nem jött át! :)
2009. júl. 27. 20:31
 15/16 A kérdező kommentje:
20:08-as, légyszi küldj egy üzit nekem, hogy visszaírhassak az emailcímemről Neked! Ezen a rendszeren keresztül nem lehet csatolt file-t küldeni. :)
2009. júl. 27. 20:42
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
szió.nekem ugyan ezt mondták mint neked.én112kiló voltam a 175 centimhez.mondták fogyjak le,minden jó lesz,ez ezer százalék hogy a túlsúly miatt nem jön meg,és hogy nem lehetek iylen felelőtlen h. nem fogyok,mert enélkül nem lesz peteérés..jó mondom,azon ne múljon lefogyok.már egy fél éve 75kiló vagyok a 175 centimhez.de érdekes,azóta se jött meg egyszer se.én visszamegyek az orvoshoz,és beolvasok neki az tuti...mivel elmentem egy másik orvoshoz,most zajlik épp egy újabb vizsgálat,várom az eredményeket...szóval ennyit arról hogy a túlsúly miatt volt.te is keress másik orvost,de azért diétázz mellette:)
2009. júl. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!