Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygyulladásra mit javasoltok?

Hüvelygyulladásra mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 23:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
nőgyógyászt
2009. júl. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Figyelj... kérsz itt tanácsot.. mindenki szinte azt mondja, menj el dokihoz, de mégsem akarsz, pedig csak az lenne a megfelelő. Akkor meg minek kérdezed? Akkor ne edd fel a kérdést, és szenvedj...

A másik: ismerőseim is járták már meg nődokival ( nm magándoki volt). De lehet ott is keresni mást, nem csak egy nődoki rendel... és nem kell érte fizetni... Hidd el, mi jót akarunk, tényleg nem szabad ezzel játszani.

2009. júl. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
utolsónak. Van már egy csomó féle krém meg hüvelykúp én is ismerek egy jó párat, csak gondoltam vmit lehetne ajánlani. de mind1 hagyjuk, ha nem értitek...
2009. júl. 26. 11:00
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

az ember nemazért jön ide hogy mindenkitől azt a választ hallja h orvos! valszeg ő is tudja h az orvos lenne a legideálisabb. de aki idejön, és kérdez vmit, az annyira logikus h először az emberek tapasztalataira kíváncsi, és nem arra h húzzál orvoshoz. ugyanis rengeteg házi gyógymód is van, amivel nem ártasz magadnak, és esély van rá h meggyógyulsz. nemkell minden aprósággal orvoshoz menni, az ilyenek miatt találták ki anno a vizitdíjat, akik minden, jaj fáj a kisújjam dologgal az orvos várójában ültek.

a hüvelygyulladás amúgy, ha nem szexelsz, akár magától is elmúlik.

2009. júl. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
végre az utolsó válaszoló értette a kérdést. köszönöm.
2009. júl. 26. 13:21
 16/18 anonim ***** válasza:
miből gondolod, hogy hüvelygyull. van? mik a tüneteid?
2009. júl. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Pimafucort... én ezt használtam rá... nagyon jó volt.
2009. júl. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
onnan gondolom hogy a gyógyszer mellékhatásaként volt feltüntetve és mert azelőtt nem volt semmi bajom. Panaszom: viszket, de nem egyfolytában, csak időközönként és ilyen fehér trutyi van benne :)
2009. júl. 26. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!