Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandó hüvelygyulladásra mit...

Állandó hüvelygyulladásra mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Évek óta nem múló hüvelygyulladásom van. A ngy-i vizsgálatokon rendszerint gyulladást, vérzést állapítanak meg a hüvely falából. Az orvosom általában hüvelykúpot ír fel, ami antibiotikumot tartalmaz és igazából gombára van. Ezt ír fel olyankor is, amikor valójában nincs fertőzésem. Ez tényleg hatékony? Igazából csak akkor szoktam elkezdeni használni, ha a kenetből is igazolódik valamilyen fertőzés, ami esetleg a gyulladást okozhatja. ? Hogy van ez egyébként? A baktérium okozza a hüvelygyulladást vagy a hüvelygyulladás szolgáltat jó táptalajt a baciknak?

Szeretném elkerülni a sok antibiotikumot? Milyen természetes szerekkel lehetne ezen a problémán segíteni. Tényleg jó a kamillás irrigálás, mint ahogy ezt valahol olvastam?


2009. jan. 20. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én ezzel próbálkoznék:


[link]

2009. jan. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia,javaslom a Laktacid Femina irrigalot,sex utan is.estleg a partnerednek is nezz utana,sose lehet tudni.Pamut bugyit hordj,ha lehet ne tangat,a slip megint divat.nekem meg soha nem volt gyulladasom(30 ev).Szerintem nem szabadna hogy ilyen sürün legyen.CIAO!
2009. jan. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!