Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygyulladásra mit javasoltok?

Hüvelygyulladásra mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 23:52
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Nemrég fájt a fogam, be volt gyulladva és a doki írt rá Dalacint, hogy szedjem napi 3x. Olvastam a mellékhatását és köztük volt a hüvelygyulladás is. Hát ez meg is valósult, meg még az alakromon is göbök alakultak ki, amint észleltem, abbahagytam a szedését. Azelőtt nem volt semmi bajom, tehát csak a gyógyszerre tudok hagyatkozni.Mennyi idő mikor egyáltalán kiürül a szervezetből, addig is valami krém, vagy kúpot javasolhatnátok, ami enyhítené a viszketést.
2009. júl. 25. 23:57
 2/18 anonim ***** válasza:
24%
A legegyszerűbb: menj dokihoz, ne szórakozz ilyennel!
2009. júl. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%
ORVOST! Én négy hónapig szenvedtem vele, úgy hogy szinte azonnal dokihoz mentem.
2009. júl. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék drága pénzeket kiadni. Mivel semmi komoly bajom nincs, így nem megyek dokihoz. Az SZTK meg szart se ér, meg még órákat kell várakozni azért hogy bekerüljek, aztán az értetlen doki makog rá valamit csak hogy jöjjön már a következő ember.
2009. júl. 26. 00:14
 5/18 anonim ***** válasza:
50%
Senkit nem lehet erőszakkal kényszeríteni. A hüvelygyulladásnak nincs mindig tünete, de ha nem kezelik petefészekgyulladást, rosszabb esetben meddőséget okozhat. A Te életed, a Te döntésed. Volt már petefészekgyulladásom, senkinek nem kívánom azt a fájdalmat. És ha kiderül, hogy a saját hisztid (pénzkidobás, orovostól való para) miatt nem lehet majd gyereked, akkor is a saját lelkiismereteddel kell elszámolnod.
2009. júl. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nekem is volt már egyszer petefészekgyulladásom, tudom hogy milyen, de ennek semmi köze hozzá.
2009. júl. 26. 00:37
 7/18 anonim ***** válasza:
Oké, akkor csinálj, amit akarsz. Házi gyógymód erre nincs, orvoshoz nem mész, akkor nem tudom mi a megoldás. Bízzál benne, hogy elmúlik és reménykedj, hogy nem lesz következménye. Sok sikert!
2009. júl. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Bocs, nem azt mondtam, hogy köze van hozzá, hanem hogy lehet. A nem kezelésnek lehet az a következménye.
2009. júl. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
ok,ok
2009. júl. 26. 00:44
 10/18 anonim ***** válasza:
Bocs, ne haragudj, ha erőszakos voltam, csak az elmúlt 4 hónapomat orvosnál töltöttem ezzel a két betegséggel és még mindig kérdéses, hogy lehet-e majd gyerekem, pedig időben elmentem és mindent betartottam. Ezért tudok annyira kiakadni az ilyen felelőtlenségen, hogy valaki nem képes elmenni orvoshoz, amikor még nincs baj. Mégegyszer elnézést.
2009. júl. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!