Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért néznek akkorát amikor...

Miért néznek akkorát amikor nőgyógyászhoz megyek?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok,és úgy érzem,egy nőnek sosem kell szégyellnie magát,ha nőgyógyászhoz megy.Mégis amikor megjelenek a rendelőben akár gyógyszert íratni,vagy akármilyen problémával,sok nő megbámul.Legyen az állapotos vagy nem álapotos,és sokan meg szokták kérdezni,hogy csak nem terhes vagyok??? Nem kell félreérteni,nem vagyok kövér,biztosan nem azért kérdezik.Elég ápolt,szép nőnek tartanak,ráadásul az alakom is rendben van.Még ha állapotos is lennék,mi van akkor? 21 évesen szerintem nem gáz,ha van anyagi hátterem,és fel tudom nevelni a gyerkőcöt. Volt már pletyka is ott ahol élek,hogy látott egy ismerősöm a rendelőben,és biztosan terhes vagyok!Azért mert valaki nőgyógyászhoz megy csak ezért lehet?Sok ,,kissebbség" is van mindig ott amikor megyek,és ők is mindig megbámulnak,és kérdezgetnek.Sokszor olyat is kérdeznek,hogy milyen panaszokkal jöttem.Hát mi közük hozzá? Nem elég ha az orvos tudja?Egyébként azt észrevételként leírom,ha már témánál vagyok,hogy jól érzékelem,hogy a kismamák lenézik azokat ekik nem várnak gyereket? Kérem a felháborodott nők,kismamák normális ,,hangvételben" válaszoljanak,és előre bocsánatot kérek,ha valami félreérthető volt,és ezzel valakit megbántottam! 21/N

2012. aug. 22. 12:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha egyszer te is elkezdenél jó nagy szemeket meresztgetni rájuk, és aztán feltűnően összesúgnál valakivel (pl elkísérne egy jó barátnőd és vele)? Én megkockáztatnám.
2012. aug. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!