Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire gáz ha nem borotválko...

Mennyire gáz ha nem borotválkozok nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Mennem kell majd nőgyógyászhoz kedden,és nem tudom,hogy gázos-e az ha nem borotválom le "ott lent".A barátomhoz péntekenként szoktam menni és csak akkor szoktam leborotválni,szoval most borostás,de nemtudom,hogy az a rosszabb,ha leborotválom és piros pöttyös lesz,vagy az ha borostás?
2012. aug. 20. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Egyáltalán nem érdekli a nőgyógyászt, hogy borotválod-e a puncidat vagy sem. Sőt a nőgyógyászok szerint a szőr védi a puncit a fertőzésektől, mert nem engedi rátapadni a bugyit. Csak zuhanyozz le előtte, az a lényeg!
2012. aug. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
A nögyógyászt egyáltalán nem érdekli, csak tiszta legyen.
2012. aug. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Én 1x voltam úgy,hogy borostás volt,nem számítottam rá,hogy megvizsgál.Nekem kínos volt..
2012. aug. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én voltam már nála dzsungellel, borostával és teljesen simával is. Változó.

Sosem érdekelt, hogy mit gondolt, nem neki akarok tetszeni. Plusz nem is nézegeti (ne is nézegesse), neki csak az a dolga, hogy megvizsgáljon.

2012. aug. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 poiu ***** válasza:
Tisztaság, valóban. A többi a te problémád, nem az orvosé.
2012. aug. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én meg azt nem szeretem, ha teljesen sima, mikor megyek dokihoz.

Ez olyan, mintha neki borotválnám le.

2012. aug. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én nem szoktam minden alkalommal, csak havonta borotválkozom. Most képzeld, amikor terhes valaki, akkor egyfolytában csak borotválkozik, minden terhesgondozásra? A fazon részt viszont meg szoktam igazítani.
2012. aug. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én soha nem borotválom le, se nőgyógyászhoz, se máshova. Ami ott van, annak ott kell lenni. A bikinivonalat legyantázom és ennyi.

18/L

2012. aug. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!