Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombára az orvos milyen...

Hüvelygombára az orvos milyen gyógyszereket szokott felírni? Milyen árban voltak amiket nektek felírtak?

Figyelt kérdés
Nemsokára megyek orvoshoz, de most egyáltalán nincsen pénzem, ezért szeretném ha valami olyat írna fel, amit még ki is tudok váltani, lehetőleg most, és nem 2 hét múlva.
2009. júl. 24. 11:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
3-4000
2009. júl. 24. 12:46
 12/13 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.


Ha még nem volt gombád, tehát nem visszatérő a probléma, akkor megpróbálkozhatsz a Canesten Combival. ha 3 nap alatt elmúlnak a tünetek, akkor tényleg gomba volt. (Nekem mindenesetre hatott, és itt nagyon sokára lehet csak időpontot szerezni, addig nem bírtam volna ki viszketéssel.) Ha viszont visszatérő a probléma, akkor ne öngyógyítással próbálkozz, hanem mindnenképpen lásson előbb nőgyógyász.

2009. júl. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
nem, nem visszatérő, sose volt még gombám, de a mostani tünetek arra utalnak eléggé, bár nekem nem annyira viszket, csak hogyha hozzáérek, vagy megtörlöm, utána érzek viszketést egy ideig.
2009. júl. 24. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!