Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombára az orvos milyen...

Hüvelygombára az orvos milyen gyógyszereket szokott felírni? Milyen árban voltak amiket nektek felírtak?

Figyelt kérdés
Nemsokára megyek orvoshoz, de most egyáltalán nincsen pénzem, ezért szeretném ha valami olyat írna fel, amit még ki is tudok váltani, lehetőleg most, és nem 2 hét múlva.
2009. júl. 24. 11:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én recept nélkül vettem Canesten Combit, kb 2000 Ft-ba került.
2009. júl. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem doki írt fel kúpot, vagyis hvelygolyót, kb. 500 forint volt. (10 napig kellett reggel és este és rendbe is jöttem.)
2009. júl. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 2 gyógyszert írt fel! A nevüket nem tudom, de az egyik 2szem gyógyszer volt amit heti 1x kellett bevenni és 2000 ft volt, ill.írt fel egy egyszer használatos hüvelykrémet ami 1700 ft volt!

Sokba kerül ez a fránya gomba:(

2009. júl. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Canesten Combi sztem a legjobb, a 3 kúpot elhasználod (1 nap egyet), a krémmel kened magad napi 2-3szor és nagyon hamar helyreránt, elmulesztja rendesen.
2009. júl. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hát ezért végzek most itt közvéleménykutatást, mertha az orvos által felírt gyógyszerek drágábbak, akkor inkább megveszem a canestent, az legalább csak 3 nap, bár a hatásában én kételkedem, de ha nektek beválik, akkor hátha nekemis befog.
2009. júl. 24. 12:34
 6/13 anonim ***** válasza:
Canesten Kombi drága és lehet, hogy többet árt, mint használ. Ha mégsem gomba, akkor akár meddőséget is okozhat, ha pedig rendszeresen viszatér, akkor annak valami oka van és a Canestent sem lehet állandóan használni büntetlenül. De ha nem ér valakinek annyit az egészsége, hogy elmenjen orvoshoz, akkor nem lehet mit csinálni....
2009. júl. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha olyan orvoshoz jársz, akinek nem bízol a véleményében, akkor miér nem váltasz? Elmész, feliratod és Te inkább beveszed azt amit a TV-ben reklámoznak meg itt okan mondják, hogy jó, mint azt amit az orvos írt fel, aki megvizsgált és elvileg tudja mit miért ad? Ez nem bizalom, ilyen dokihoz kár menni.
2009. júl. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolsónak: ha a doki azt mondja, hogy gomba, akkor gomba :) Én anno nem voltam vele orvosnál, tudtam, hogy (rákerestem, egyértelmű volt). Használtam a Canestent és azóta sincs gond.
2009. júl. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mármint ez a 12:35ösnek szól :D
2009. júl. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
kedves "nem kérdésre válaszolók". én bízom az orvosomban, deha elolvastátok volna az apró betűs részt is a kérdés alatt, láthattátok volna, h nincsen pénzem 3-4ezres gyógyszerekre, és ezt a kérdést azért tettem fel, h nagyjából meglássam, milyen árban vannak az orvos által felírt gyógyszerek, mertha a többsége 3-400 akkor megvesem inkább a canestent.
2009. júl. 24. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!